Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
21.11.2015 13:17

salon f

Przedstawiam Wam glamurkowy salon może się komuś spodoba a zdjęcia pomogą w urządzeniowych bojach 😊
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
29.11.2015 00:48
W odpowiedzi na post: salon f
Piekny salon:))wielkosci mojego mieszkania:))zazdroszcze przestrzeni...co prawda nie w moim stylu lecz biorąc pod uwage całokształt jest dosc gustownnie.
25.11.2015 23:16
wiem że to tylko gderliwa propozycja. Że dziury w scianie już są itd, .....ale wydaje mi się że obrazki o wieeele lepiej wyglądalyby powieszone w pewien nieprzewidywalny sposób, na róznych poziomach,w pewnej asymetrii, ale w równych odleglosciach między ramkami... Zabralabym tez kwiatki spod scianki, bo wg mnie za duży taki jakby kwietnik tam sie zrobił. Świeczniki tez bym "sparowała" bo wyglądaja wg mnie jak rozdzielone. W ogole zupelnie masz inne upodobania niz ja, ale łączy nas zamilowanie do urządzania wnętrz-pozdrawiam.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.11.2015 23:38
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Właśnie! pięknie jest się różnić😉 Co do ramek -niestety jestem miłośnikiem symetrii, co pewnie widać w moim domu ( z tego zamiłowania do urządzania trzecim już).Ramki owszem doszły jest ich obecnie więcej, ale wiszą nadal symetrycznie bo inaczej śniłyby mi się po nocach😆 Kwiatki spod ścianki są przedstawione- juz od dobrych kilku miesięcy -w róg salunu. Doszły otoczki do ścianki tv którą zrobiłam tak, gdyż nie akceptuję wszechobecnych ołtarzy a także oglądania tv przy stole. Kwiatki tam wsadzone nabrały nieco innej formy- zostały przesadzone gęsto w skrzynki balkonowe zasypane otoczaktami i teraz tworzą tak jakby trawkę rosną gęsto kolo siebie i wygląda to zupełnie inaczej niż na zdjęciu (nie oszukujmy się tu wygląda po prostu źle) pozdrawiam również serdecznie i dziękuję za cenne porady
26.11.2015 09:46
W odpowiedzi na wpis użytkownika: falentka1
zgadzam sie widac w twoich wnętrzach symetrię:)taką prostą symetrię, linie proste. Mówisz, że ramki inaczej poukladane sniłyby Ci się po nocach, hehe.. Mi się wydaje, że dałoby to trochę nieprzewidywalności. Nie chodzilo mi oczywiscie żeby je powiesic inaczej, byle jak. Chodzilo mi o raczej jakiś inny sposób uporządkowania, taki jakby wyższy stopień symetrii:)
Nie upieram się oczywiscie, bo przecież to Twoje miejsce i chodzi o to żeby wszystko na co w domu patrzymy dostarczało nam pozytywnych wrażeń. :)
P.S fajnie że juz kwiatki znalazly inne miejsce
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.11.2015 19:51
Inspiracja z kiepskiego katalogu, niestety.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.11.2015 21:23
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Misiek&Misiek
Dziękuję za komentarz- krytykę od znawcy katalogów (kiepskich) przyjmuję z pokorą 😉
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.11.2015 23:38
Powiedzmy inaczej. Wnętrze wygląda jak w przyzwoitym hotelu i w związku z tym jest całkowicie bezosobowe, brak mu indywidualizmu. W tej sytuacji rażą usiłujące na siłę udomowić i zindywidualizować: portret małżeński i podusia "home". Trudno, jak już wnętrze takie jest, należy portret wynieść do sypialni, podusię podarować komuś urządzonemu w stylu rustykalnym, kupić coś bardziej eleganckiego, a do salonu kupić jakiś nowoczesny obraz w galerii sztuki.
Z kwiatkami racja, jak ww wspomniano.
Małe obrazki mogą tak wisieć, choć mogłyby być większe i powieszone niżej, ale niech tam.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.11.2015 00:08
poczytałam sobie troszkę Twoich wypowiedzi i z większością pozostaje mi się jedynie zgodzić Mniemam więc, że jesteś projektantem lub też......mecenasem sztuki? ... a najpewniej tej współczesnej. Reasumując więc, znasz się na rzeczy, acz nie raz dajesz się nabrać na świetnie zrobione zdjęcie.
Niestety z przykrością niejaką informuję Cię, iż ja lubię właśnie takie troszkę hotelowe wnętrza -pewnie zaraz stwierdzisz, iż nie mam za grosz wyczucia i gustu- pozostanie mi z tym jakoś ŻYĆ. 😊Ten portrecik to prezent -ma wartość sentymentalną bardzo, ale to nie opowieść na to forum....  Stosunkowo ciężko jest zrobić prawie  60 metrowy salon nie "hotelowym" i przytulnym - sztuka + eleganckie podusie  nic zapewne by nie zmieniły.  Dodatkowo kiepski zdjęcia nie dodają mu zapewne uroku W każdym razie łączę wyrazy szacunku i cieszę się, że taki Znawca zechciał poświęcić mi choć odrobinę czasu 
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.11.2015 10:18
To jeszcze wyjaśnij, dlaczego wstawiasz nieaktualne zdjęcia? Nie obchodzi mnie, że: tego już nie ma, to jest inaczej, tego jest więcej itd. Zdjęcia oceniam tu i teraz.
Jeżeli ten salon ma 60 m, to faktycznie, udało Ci się całkowicie zgubić jego przestrzenność. Zagracenie czy nieumiejętność robienia zdjęć?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.11.2015 23:41
Zdjęcia nie obejmują zdecydowanie całego pomieszczenia a narożnik rzeczywiście jest sporym gratem, bo ma coś koło 470 cm długości na 3,30 i na 2,8 chyba, do tego stół 2.8 na 1.10, kominek tez nie najmniejszy bo portalowy obsypany kamieniami ścianka tv oddzielająca cześć kanapową i szału powierzchniowego  nie ma. Zdjęcia wstawiam takie,
 jakie mam zrobione. Nie zmieniło się na tyle dużo abym miała latać z aparatem, tym bardziej ze mam taki bez WiFi ale następnym razem zawezwę Fotografa 😆specjalnie dla Ciebie Miśku 
28.11.2015 11:50
Olbrzymi ten naroznik...mój caly salon ma 5x4,7m, hehe, zostałby mi tylko wąski przesmyk...
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.11.2015 12:17
Hm... Tak liczna rodzina? Kilkoro potomstwa? Czy może urządzasz konferencje?
Mam nadzieję, że wielkości kanapy i stołu są uzasadnione ;)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.11.2015 07:48
Piękny stół i krzesła. Gdzie można takie cudo kupić i za ile?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
23.11.2015 08:54
W odpowiedzi na wpis użytkownika: pati52
Najstarszy portal aukcyjny niestety nie pamiętam nicka osoby która je sprzedawała -ceny nie podam :)  ale jak na osiem krzeseł i stół lakierowany 2,40 -3,60  to baardzo przystępna w porównaniu z salonami meblowymi 
Salon
zmiany w salonie
Salon
ŚWIĄTECZNIE:)
Salon
Salon