Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
19.05.2016 18:47

Salon z aneksem

witam prosze pomoc w urzadzeniu. szczegolnie zalezy mi na kuchni, jaki układ bedzie najlepszy.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
o mnie.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
01.06.2016 22:47
W odpowiedzi na post: Salon z aneksem

Szkoda, że salon nie jest ujęty całościowo ponieważ nie jest widoczne dokładne usytuowanie okna. Mam dwie propozycje rozmieszczenia mebli kuchennych. W wariancie 1 od strony wejścia znajduje się słupek z lodówką, dalej słupek z szufladami i zabudowanym piekarnikiem oraz dwie szafki narożne Za słupkami zmieści się jeszcze szafka wisząca pod którą można umieścić takie sprzęty jak ekspres do kawy, czajnik czy toster. Na połączeniu szafek narożnych zaprojektowałam płytę indukcyjną z okapem w centrum ściany (ważne aby blat był grubszy niż 5 cm). Na przeciwległej ścianie zmieści się szafka ze zlewem i zmywarka nad którymi może zawisnąć rząd szafek. W wariancie 2 na tylnej ścianie kuchni znajduje się lodówka, zmywarka, szafka ze zlewem i szafka o szerokości 60 cm (mogą być szuflady), nad którymi zaprojektowałam szafki wiszące. Pomiędzy drugim rzędem szafek jest przejście o szerokości 1 m. Na półwyspie znajdują się dwie szafki z umieszczonym między nimi piekarnikiem i płytą grzewczą nad którą należy umieścić okap wyspowy. 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 19.05.2016 19:33
W odpowiedzi na post: Salon z aneksem
Na zdjęciu jest tylko salon, nie widzę części kuchennej. Dodaj raz jeszcze rzut mieszkania.
Kuchnia i jadalnia
Kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia
Kuchnia i jadalnia
kuchnia