Samodzielna budowa łóżka piętrowego - statku - timelapse z realizacji

Pokaż innym co zrobiłeś
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
05.03.2019 21:46

Przedstawiam łóżko piętrowe stworzone i zaprojektowane przez mojego Teścia dla moich dzieci. Łóżko powstawało przez ponad miesiąc w maleńkiej piwniczce w wieżowcu. Więcej zdjęć i historia powstania łóżka na blogu: joannasadowskaart.pl

Zapraszam do obejrzenia timelapsa z realizacji projektu:

https://www.youtube.com/watch?v=V_ZUW-WhJYA

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
tela-patchwork-patch-rojo.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.08.2019 13:52
W odpowiedzi na post: Samodzielna budowa łóżka piętrowego - statku - timelapse z realizacji
I właśnie dla takich wpisów człowiek zagląda na forum :) Wykonanie bardzo profesjonalne. Gratuluję pomysłowości i zachęcam do dzielenia się kolejnymi wykonanymi pracami. Niewątpliwie inspirujące doświadczenie. 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.09.2019 19:14
W odpowiedzi na wpis użytkownika: KarlAdm
Pomysł, kreatywność i jakość wykonania bez wątpienia należy docenić.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.08.2019 08:55
W odpowiedzi na post: Samodzielna budowa łóżka piętrowego - statku - timelapse z realizacji
Witam mam pytanie czy łóżko, które widać na zdjęciach to Pana praca. Mega ładne sama chętnie bym takie córce zamówiła. Pozdrawiam
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
11.06.2019 12:45
Gratulujemy pomysłu, bardzo ciekawe wykonanie.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.03.2019 09:32
Ciekawa inspiracja - dzieci na pewno mają radochę i chętniej chodzą spać :) Gratuluję pomysłu i wykonania
Inne dyskusje
Pokaż innym co zrobiłeś
20.12.2019 22:22
krzesła hokery
To chyba magazyn nie wie co wysyła, pewnie ta odpowiedź jest na odczepnego bo nie rozumiem przecież te krzesła są z zupełnie z innego materiału !!! Szkoda że tak traktujecie klienta więcej zakupów nie zrobię.Tylko zmarnowany czas teraz będę musiał zwrócić wszystkie krzesła bo dwa są inne a dwa inne.No i opinię oczywiście wystawię stosowną do zakupów i sytuacji.
Dnia 20 grudnia 2019 12:35 Leroy Merlin <e-sklep@leroy-merlin.pl> napisał(a):
 Szanowny Kliencie
Po weryfikacji na magazynie uzyskaliśmy informacje, że został do Pana wysłany właściwy towar.Kod EAN jest inny ale referencja odpowiada właściwym krzesłom.
Jeżeli jednak towar nie spełnia Pana oczekiwań ma Pan możliwość zwrotu.
Pozdrawiam,
Aneta
Doradca ds. Obsługi Klienta E-commerce
www.leroymerlin.pl
W dniu 2019-12-20 12:10:41, Mariusz <mar-max100@wp.pl> pisze:
przesyłam ponownie zdjęcia
Wysłano z BlueMail
W dniu 20 gru 2019, o 09:39, użytkownik Leroy Merlin < e-sklep@leroy-merlin.pl> napisał:
 Szanowny Kliencie
Bardzo przepraszam za pomyłkę.
Proszę o przysłanie zdjęć krzeseł i kodów EAN.
Pozdrawiam,
Aneta
Doradca ds. Obsługi Klienta E-commerce
www.leroymerlin.pl
W dniu 2019-12-19 13:49:21, =?UTF-8?Q?Mariusz_S=C3=B3jka?= <mar-max100@wp.pl> pisze:
Witam, mam pytanie bo ręce już opadają dlaczego zostały z powrotem wysłane te same krzesła-hokery
  Zamawiałem ze strony z kodem EAN 5902349971414 a otrzymałem z kodem EAN 5902349962078 po raz drugi !!!!!
Dnia 16 grudnia 2019 12:39 e-sklep@leroy-merlin.pl napisał(a):
Szanowny Kliencie,
informuję, że została przygotowana reklamacja, którą nadajemy firmą kurierską DHL na nr listu 19350437861.
Informacje o aktualnym statusie przesyłki znajdziesz na https://sprawdz.dhl.com.pl/.

Pokaż innym co zrobiłeś
27.08.2011 22:54
Jak podświetlić obraz wykonany z plexi?
Pomału dojrzewam do tego by zmienić synkowi wystrój w pokoju. Mam już pomysł na motyw przewodni. chciałabym aby na jednej ścianie zawisł obraz drukowany na plexi. Chciałabym aby miał wymiary ok 180X80. Wymyśliłam sobie, ze będzie on pełnił rolę lampy nocnej. Szukam po interenecie pomysłu jak zamontować te oświetlenie i z czego je wykonać, ale nic nie znalazłam. Najsensowniejsze wydają się być ledy, ale nie wiem, czy wąż ledowy montowany do ściany, czy listwa ledowa montowana jakoś do krawędzi plexi? Chciałabym aby światło nie było mocne, ale za to rozproszone. Jaka moc tych ledów musiałabym zastosować, jak wygląda kwestia transformatora, czy jest to duze urządzenie?

Na tej ścianie gdzie mam zamiar zamontować obraz jest tylko jeden kontakt i jest też włącznik światła. Chyba najsensowniejsze byłoby pociągnięcie kabla do włącznika, bo mam podwójny, a jeden przycisk jest nieużywany.

Każda rada będzie dla mnie cenna.

Poglądowo miałoby to być coś takiego tylko w całości i oczywiście z innym motywem:
Pokaż innym co zrobiłeś
18.11.2019 23:14
Bosch PSR 300 LI - naprawa
Mały i poręczny bosch, problem w tym że puszcza dymki :D czyli wymiana silnika i naprawa pokrętła
https://www.youtube.com/watch?v=WZJJi2BXu1A