Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Sypialnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
19.08.2014 20:21

ściana w tym samym kolorze co szafa

Witajcie, chciałabym się Was zapytać, co sądzicie o tym, aby pomalować ścianę w tym samym kolorze co szafa. Szafa będzie stała na przeciwko łóżka i nie chciałabym aby była czymś co rzuca się w oczy. Stąd pomysł zlania jej ze ścianą. Szafa zamówiona jest w kolorze cappucino więc myślę o kolorze ścian zbliżonym do tego na zdjęciu. Dopisane 20.09.2014: Tak jak pisałam wcześniej zmieniliśmy z mężem koncepcję i zamiast koloru który zleje się z szafą wybraliśmy kontrasowo szary. Szafa jeszcze jest nie skończona, ale pierwsze efekty już widać. I co teraz myślicie? Dobrze zrobiłam wybierając szary? Czy jednak fajnie by było wybrać kolor taki sam jak szafy?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.09.2014 14:19
W odpowiedzi na post: ściana w tym samym kolorze co szafa
Tak jak pisałam wcześniej zmieniliśmy z mężem koncepcję i zamiast koloru który zleje się z szafą wybraliśmy kontrasowo szary. Szafa jeszcze jest nie skończona, ale pierwsze efekty już widać.

I co teraz myślicie? Dobrze zrobiłam wybierając szary? Czy jednak fajnie by było wybrać kolor taki sam jak szafy?

PS: czy ktoś może mi podpowiedzieć jak wstawić nowe zdjęcia aby otwierały się razem a nie w osobnej stronie?
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 08.09.2014 08:59
te wszystkie komentarze są bez sensu bo to nie nie jest wnętrze autorki !!!!!!!!!!!!!!!!! ona pyta tylko o ten kolor ścian, który jest na focie
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 06.09.2014 16:39
Podloga zupelnie nie pasuje do pozostalej kolorystyki w sypialni.Wszystko tutaj wyglada jak kupione przez przypadek.Nie bardzo widze co sie znajduje tuz na scianie przy suficie? Listwa?Czy bialy pomalowany pasek?Tak czy inaczej przykleilabym listwe na scianie 25-30 cm od sufitu i miejsce miedzy listwa a sufitem pomalowala na bialo.Szarosc sciany jest przytlaczajaca.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
08.09.2014 07:38
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Anonim
Zylla,

Sorry, ale Twój komentarz w ogóle nie pasuje do postu.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.09.2014 15:14
Czasem się zastanawiam czy nie zadzwonić do stolarza i powiedzieć: szafa niech jednak będzie grafitowa. Wtedy na grafitowej ścianie byłby taki sam efekt jak pierwotnie myślałam z beżowym. Niestety mojemu mężowi nie przypadł pomysł zlania szafy ze ścianą dlatego będą jednak kontrasty.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 04.09.2014 08:21
A gdyby zamiast szarych ścian zrobić właśnie takie zbliżone do szafy? Turkusowa z łóżkiem i ta wneka w szafie fajnie by się wyróżniały, a szafa jednocześnie byłaby tylko dyskretnym tłem dla niej. Z szarymi ścianami tego nie widzę, będzie zbyt dużo różnych plam kolorystycznych na małej powierzchni :/
Sypialnia
Sypialnia Lublin (Czechów)
Sypialnia
Okleina meblowa i roleta okienna DEKEA
Sypialnia
Jasna sypialnia