Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Przedpokój
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
31.07.2016 15:45

ściana ze zdjęciami

To już ostatnie pomieszczenie w moim małym mieszkaniu, co do którego mam pytania. Oczywiście kolor ścian mnie interesuje - jeśli zdecyduje się na szarość w pokojach oraz kuchni, czy tym samym kolorem (a innym odcieniem) potraktować przedpokój? Szafy będą na pewno wymieniane, więc akurat do nich koloru ścian nie dopasowuje. No i mam pytanie odnośnie zagospodarowania ściany centralnej, którą "wita" nas od razu po wejściu do mieszkania (lepiej widać ją na 1 zdjęciu, po prawo. Niestety lepszego zdjęcia nie aktualnie nie posiadam). Mam na nią dwa pomysły. Pierwszy to taki, żeby od podłogi do sufitu zawiesić na niej ogromne lustro (ponieważ nigdzie indziej nie mam w mieszkaniu lustra, w którym można byłoby się przejrzeć w całości). Drugi pomysł to taki, żeby poświęcić tę ścianę na zdjęcia, w różnych rozmiarach ale białych ramkach. Tym samym uniknęłabym rozstawiania ramek ze zdjęciami w pokojach. Co Wy na to? Czekam na opinie i doradztwo :)
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
z-prof.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
11.08.2016 21:01
W odpowiedzi na post: ściana ze zdjęciami
Jak jest szerokość tej ściany centralnej?
cam00996.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
03.08.2016 13:45
W odpowiedzi na post: ściana ze zdjęciami
jak najbardziej szary kolor.Lustro to tez dobry wybor odbila swiatlo i powieksza a w przedpokoju wrecz niezbedne.Ramki ze zdieciami mozesz wykorzystac w pokojach.
Przedpokój
Klatka schodowa
Przedpokój
szatnia domowa
Przedpokój
Korytarz na poddaszu