SKARGA- wprowadzanie klienta w blad

Pokaż innym co zrobiłeś
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
05.02.2019 15:26
Witam,

Tydzien temu w jednym ze sklepów w Warszawie zamówiłam wannę z waszej strony  :Wanna prostokątna 170 x 75 KOŁO MODO.
Niestety przy dzisiejszym odbiorze okazało się, że wprowadzacie Państwo w błąd klientów, poniewaz podane wymiary nie sa kompatybine z podanymi przez producenta.
Wannie 170x75 przypisaliście wymiary wanny 180x80.

W tym momencie oczekiwanie na większą wannę wynosi kolejny tydzień co bardzo opóźnia remont mieszkania.
Z racji wprowadzenia w błąd liczę na reakcje z Państwa strony i dostawę w ciągu max 2 dni.

Pozdrawiam i prosze zmienic opis produktu.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
logo-test.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Administrator 06.02.2019 08:57
W odpowiedzi na post: SKARGA- wprowadzanie klienta w blad
Dzień dobry,
bardzo prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem, w którym zamówienie zostało złożone. Na podstawie danych z zamówienia pracownik sklepu będzie mógł sprawdzić możliwe terminy realizacji zamówienia

Pozdrawiamy,
Zespół Leroy Merlin

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.02.2019 09:38
W odpowiedzi na wpis użytkownika: superadmin
Witam,

Tak jak wspomniałam, termin oczekiwania to tydzien. Sklep rzekomo ma dostawę od producenta w czwartek ale jak to powiedzieli "nasze zamówienie sie nie zalapie".

Dzwoniliśmy do działu sanitarnego z prośbą rozmowy z kierownikiem, gdzie dostaliśmy informacje, ze za chwile ktoś oddzwoni. Oddzwonił? Ha, zlali temat po calosci.. (pozdrawiam Leroy Merlin CH Marki)

Skoro to wi.na sklepu, to wydaje mi się, ze jak zalezy im na kliencie, powinni chociaz skontaktowac sie w tej sprawie z dostawca i zrobić wszystko co w ich mocy żeby błąd naprawić. Taka mała sugestia na przyszłość.

Poki co, straciliscie klienta ;)

Pozdrawiam
Inne dyskusje
Pokaż innym co zrobiłeś
11.02.2013 13:00
Czerwona kanapa.
Moje zmartwienie stanowi czerwona kanapa.
Przeprowadzamy się do nowego lokum, zabieramy ze sobą czerwoną kanapę.
Ściany w pokoju będą białe - pokój ma być salonem.
Do tego własnie ta czerwona kanapa.
I nie wiem dalej w jakie kolory pójść.
Myślałam o zieleni, ale czy to nie będzie zbyt kontrastowe?
Nie chciałabym żeby pokój był nadto kolorowy, chociaż jesteśmy młodzi więc nie chce też iść w czerń.
Doradzicie coś?
Może jakieś zdjęcia dla inspiracji.
Przeglądałam wiele stron z inspiracjami, ale nic mnie nie zachwyciło.
Mebli nie mamy, dywanu też nie, ani zasłon. Niczego.
Tylko białe ściany i czerwona kanapa :)

Pozdrawiam
Pokaż innym co zrobiłeś
28.03.2011 12:41
proszę o pomoc w aranżacji pokoju
Witam wszystkich chce przystąpić do remontu mojego małego pokoju jest to pokój bez okna gdyż jest to sztucznie wydzielony pokój z jednego dużego i chciałbym zerwać tapetę i pomalować na jakiś kolor myślałem nad jasnym niebieskim lub jakiś ciepły kolor tylko tutaj chciałbym zrobić coś takiego żeby pokój nie był, pomalowany w jeden kolor tylko nie bardzo się znam na tym i nie chce zepsuć sprawy myślę też nad zmiana oświetlenie gdyz jest ciemno w pokoju oraz zmiana układu mebli - chwilowo mały bałagan gdyż często jestem w pracy i nie mam kiedy zrobić porządku na podłogę chce położyć dywan taki wlochowaty ( gruby) . generalnie załozenie jest takie zrobic z ponurego i zagraconego pokoju jasny i przyjemne miejsce do wypoczynku najbardziej rozchodzi się o kolor niebieski , albo piaskowy lub jasny fiolet i do tego jakąś fototapete. dziękuje wszystkim za pomoc . poniżej zdjecia mojego pokoju
Pokaż innym co zrobiłeś
05.03.2019 21:46
Samodzielna budowa łóżka piętrowego - statku - timelapse z realizacji

Przedstawiam łóżko piętrowe stworzone i zaprojektowane przez mojego Teścia dla moich dzieci. Łóżko powstawało przez ponad miesiąc w maleńkiej piwniczce w wieżowcu. Więcej zdjęć i historia powstania łóżka na blogu: joannasadowskaart.pl

Zapraszam do obejrzenia timelapsa z realizacji projektu:

https://www.youtube.com/watch?v=V_ZUW-WhJYA