Sklepy ogrodnicze online

Rośliny i ogród
mezczyzna.png
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
27.12.2018 14:24
Czy ktoś mógłby polecić jakieś alternatywy jeśli chodzi o sklep z artykułami ogrodniczymi? Najlepiej, by dało się zrobić zakupy online.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
02.01.2019 10:04
W odpowiedzi na post: Sklepy ogrodnicze online

co prawda nie znam żadnych tego typu sklepów z artykułami stricte ogrodniczymi, ale robiłam już zakupy ogrodnicze m.in. na stronie LM i jestem zadowolona: https://www.leroymerlin.pl/ogrod,a11.html 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.12.2018 16:40
W odpowiedzi na post: Sklepy ogrodnicze online
podpinam się :) 
Inne dyskusje
Rośliny i ogród
14.12.2018 13:54
Kwiat doniczkowy
Cześć znacie jakieś kwiaty doniczkowe, które nie potrzebują dużo słońca? Mieszkam w kamienicy i nie mam za dużo wpadającego światła przez okna. Poszukuje jakiejś dużej rośliny.
Rośliny i ogród
06.08.2016 10:03
Zorganizowanie wesela na świeżym powietrzu
Mamy takie marzenie, aby zorganizować wesele na świeżym powietrzu. Mamy dobrze przygotowaną 0,7 ha działkę. Myśleliśmy nad postawieniem namiotu i wynajęciem firmy cateringowej. Pytanie, czy ktoś to już może przerabiał? A może nie ryzykować i zrobć to po staremu?
Rośliny i ogród
15.10.2018 09:57
Jak przygotować ogród do zimy?
Witam, jestem tu nowa i mam nadzieję znaleźć pomoc. Odziedziczyłam ogród po babci,  babcia bardzo o niego dbałą więc nie chciałabym go zapuścić. Zamierzam się doszkolić w kwestii sztuki ogrodniczej i w związku z tym chciałam prosić o sugestie, o czym należy pamiętać przygotowując ogród do zimy?Kompletnie nie mam pomysłu, jak się do tego zabrać...Na pewno trzeba zabezpieczyć delikatniejsze rośliny, ale co jeszcze?Może znacie Państwo linki do jakichś ciekawych stron lub blogów o ogrodnictwie, najlepiej takich z wideoporadami?