Sprzątamy dom

Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
17.01.2018 19:53
Witam. Mieszkamy z mężem i dziećmi na przedmieściach Rzeszowa. Mamy parterowy domek, ale dość spory. Niestety obowiązki służbowe nie pozwalają mi zająć się odpowiednio utrzymaniem czystości, zwłaszcza kiedy czas w końcu zrobić generalny porządek. Proszę podpowiedzcie czy zasadne jest korzystanie z firmy sprzątającej? Czy sami z takiej pomocy korzystacie? Jest ona opłacalna? 
Zastanawiam się nad https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace/sprzatanie-mieszkan Czy ktoś ma doświadczeni związane z tym tematem? Bardzo proszę o opinie.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.08.2018 19:49
W odpowiedzi na post: Sprzątamy dom
Raczej bym odradzała bo strasznie zdzierają. Radziłabym wziąć jakąś zaufaną  osobę do sprzątania, zrobi to 100 razy lepiej i dużo taniej. Zawsze można podpytać znajomych może mają jakąś godną zaufania osobą.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
11.08.2018 08:01
Witam. Z usług firmy sprzątającej skorzystałem raz w życiu i więcej tego nie zrobię. Odwalili fuszerkę i jeszcze wzięli za to potężne pieniądze. Od tego czasu nigdy więcej nie korzystałem z takich usług. Teraz płacę osobie, która zajmuje się sprzątaniem. Pani przychodzi raz w tygodniu i wykonuje swoją pracę bardzo profesjonalnie. Mieszkanie po prostu lśni, jest lepiej wysprzątane niż przez firmę (rzekomo wykonująca usługi fachowo).  Koszty są również do przyjęcia.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
10.08.2018 20:31
Ja osobiście nie korzystałem z żadnej firmy sprzątającej . Znam za to osobę co tym się zajmowała czyli sprzątała u różnych ludzi. Umawiała się ze swoimi klientami na określony czas i konkretną wykonaną pracę . Była bardzo rzetelna w tym co robiła więc miała stałych klientów i na brak pracy nie narzekała. W niektórych domach wykonywała prace nawet pod nieobecność właścicieli .  Stawka za pracę była zawsze do uzgodnienia. Polecam takie rozwiązanie.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
10.08.2018 19:51
Co prawda sama nie korzystałam z usług teh firmym ale z innych kak najbardziej. Polecam firmy sprzatajace a nahlepiej popytac znajomych czy maja zaufana jakas firme. Ja kożustam okazjonalnie z takich usług i jestem zadowolona a dom czysty,
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.04.2018 20:04
Witam, oczywiście czemu nie, ale warto być podczas sprzątania i skontrolować :)
Inne dyskusje
Salon
25.08.2016 18:40
Salon inspiracje

Witam forumowiczów remontów ciąg dalszy chciałam prosić o pomysły jak mogłabym zaprojktować dwa duże salony na które wogóle nie mam koncepcji przewertowałam już chyba cały internet ale jakoś nic ciekawego nie znalazłam:( liczę na Waszą pomoc.Poniżej dodaję rzut moich pokoików:)Obecnie w w jednym jest pokój telewizyjny a w drugim pokój gościnny.

Salon
25.04.2015 14:41
Aranzacja i kolor

Czy ktos ma pomysl na ten salon ? Prosze o propozycje kolorystyki mebli i firan