Sprzątanie remont

Fachowcy i eksperci
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
04.01.2019 12:47

Witam szukam firmy sprzątającej po remoncie.Coś takiego http://all-clean.pl/  Chodzi o sprzątanie po wykończeniu surowym wnętrza.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
08.01.2019 21:39
W odpowiedzi na post: Sprzątanie remont
Dzień dobry, polecam swoją firmę Puremax. Bezpłatnie przygotuję wycenę. Wieloletnie doświadczenie i wysokiej klasy, specjalistyczny sprzęt. Do tego potrzebuję dane: lokalizacja, powierzchnia w metrach kwadratowych, rodzaj zabrudzeń, materiały podlegające doczyszczaniu, stopień zabrudzenia. Idealnie, jeśli mógłbym otrzymać zdjęcia miejsc, które powinny zostać doczyszczone, wtedy wycena byłaby o wiele dokładniejsza. 

Kontakt:
tel: 730 22 99 22
mail: kontakt@puremax.pro
strona: www.puremax.pro

Do usłyszenia
Puremax Dawid Nykowski
Inne dyskusje
Fachowcy i eksperci
18.01.2019 13:57
Urządzanie mieszkania
Witam, 
jestem właśnie na etapie remontu mieszkania. Myślałem na poczatku, żeby samej wszystko urządzic, jednak koleżanka poleciła mi wspaniałą projektantkę ze Studia Santiago Design http://santiagodesign.pl/  i sotwierdziłam, że czemu nie. Jak sądzicie, czy warto inwestować w projektanów wnętrz, czy lepiej wszystko po swojemu urządzać? 
Fachowcy i eksperci
16.01.2019 23:44
Węże do substancji chemicznych
Dzień dobry, czy orientują się Państwo w temacie węży do transportowania substancji chemicznych. Robię przegląd firm sprzedających takie węże, ale jeśli ktoś ma coś sprawdzonego, będę wdzięczny.
Fachowcy i eksperci
20.12.2018 12:52
Indywidualny projekt domu
Dzień dobry, przymierzam sie do budowy domu w mieście na niewielkiej działce, poszukuję sprawdzonej firmy która opracuje mi projekt mojego wymarzonego domu. http://pswarchitektura.pl/uslugi-projektowe-architektoniczne/ jak dotąd szukałam głównie pośród projektów gotowych, ale okazało się że nie trzeba dopłacić za dodatkowe wyliczenia i instalacje w domu i na działce a projekty pozostawiają wiele do życzenia. Polecicie jakieś dobre biuro?