Stół Ogrodniczy

Ogród
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
01.08.2019 21:00
Dzień Dobry,

Zastanawiam się czy ktokolwiek wiedziałby gdzie można znaleźć sztukę stolarstwa który nazywa się "stół do sądzenia roślin" czy "stół ogrodniczy" w polskim lub "boxplot" czy "gardening bed" w angielskim? Widzę wiele resultatów na internecie tego ale szukam na coś w Katowicach lecz w Zabrzu i Gliwicach może być też. Najpierw, czy mógłbym kupić coś podobny jak w zdjęciu z głebokim łóżkiem w Leroy Merlin Katowice? : https://images.homedepot-static.com/productImages/d71f2f01-c535-4e2f-bd46-8717c90d02af/svn/natural-western-red-cedar-unfinished-gronomics-raised-garden-beds-regb-24-48-64_1000.jpg

Jeśli nie, czy ktoś wie inne miejsce gdzie taka rzecz będzie dostępna? Mam kilka pomysłów dotyczące tej sprawy, takie jak Jula i lokalne ogrodnictwa ((...) już sprawdziłem, a oni powiedzieli mi że nie mają takiej rzeczy), ale w takim razie chciałbym sprawdzić tu. Byłbym bardzo wzdzięczny za jakąś informację.

Bardzo dziękuję w góry.

Pozdrawiam,
Sebastian Szymczyk
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
07.11.2019 16:57
W odpowiedzi na post: Stół Ogrodniczy
Drewniane elementy są fajne, ale tylko w ciemnym odcieniu.. Ten jest za jasny
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
04.11.2019 13:04

Z doświadczenia, a jestem budowlańcem i kilka ogrodów zdążyłem zaaranżować powiem Wam, że wraca się do ozdób ogrodowych w stylistyce antycznej. Także meble betonowe w stylu greckim jak najbardziej na topie. :D 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
11.10.2019 14:24

Ja z kolei do mojego ogrodu poszukuję stołu z krzesłami, jakiegoś stylowego zestawu. Ewentualnie może jakiś wypoczynek ogrodowy, coś w tym stylu. Mam już parasol, duży, taki https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe-3m i do niego chciała bym coś dobrać aby ładnie pasowało. Macie jakieś fajne propozycje?

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
14.08.2019 13:49
Bardzo fajny! Chętnie sama zakupiłabym taki do prac w ogrodzie 
alteo.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.08.2019 10:19
Bardzo fajny stół.
Inne dyskusje
Ogród
05.11.2019 16:48
Bluszczyk kurdybanek - wyrywać, czy nie?
Witajcie ogrodnicy ;)
Jakieś 2 lata temu spełniło się moje marzenie - wybudowaliśmy domek w leśnej okolicy i w końcu mogłam założyć swój przydomowy ogródek.
Ogród jest w dość minimalistycznym stylu większość porośnięta jest trawą, a na obrzeżach rosną przeróżne rośliny i kwiaty.
W zeszłym sezonie w części sąsiadującej z lasem, zauważyłam roślinę, która chyba sama się rozsiała. Po weryfikacji liści i kwiatów doszliśmy do wniosku, że jest to Bluszczyk kurdybanek. Ogólnie roślina ta traktowana jest jako chwast jednak na tej stronie https://valleymedicenter.com/pl/bluszczyk-kurdybanek-wlasciwosci-i-zastosowania/ znalazłam wiele fajnych informacji o jego zastosowaniu i właściwościach.
Chciałam zapytać co Wy robicie z Bluszczykiem - wyrywacie czy zachowujecie? Czy prawdą jest, że działa on pro-zdrowotnie? I czy jest to roślina, nad którą łatwo zapanować. U mnie póki co zajmuje niecały metr kwadratowy, ale boję się jej rozprzestrzenienia. 
Ogród
26.03.2018 20:53
Meble ogrodowe
Witam wszystkich. Jestem posiadaczem dosyć skromnej powierzchni ogródka bo raptem 4.5 m x 8 m.
Od samego początku mam problem z doborem odpowiednich mebli. Lubimy zapraszać gości i urządzać spotkania dlatego przestrzeń powinna być przeznaczona min. Dla 8 osób. Zaprojektowalem sobie murowane lawy jak w załączonym zdjęciu. Mają wymiary na 8 do 10 osob. Problem jest jednak z wykonaniem. Jako że mieszkam w szeregowcu w segmencie środkowym nie mam możliwości dojścia do drogi od strony ogródka. Nie widzę też możliwości ż wjazdem betoniarka przez dom. Szukam alternatywnego rozwiązania dla muru który w tym projekcie wymagał by wyłania ponad 2,5m3 betonu. Może płyta osb lub coś w tym stylu. Ktoś ma podobne doswiadczenia?
Ogród
23.08.2019 17:58
toaleta przenośna

toaleta przenośna, zna ktoś ten temat? i wie któa firma oferuje wynajem?