sufit

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
11.02.2019 09:43
hej! Mam problem, sąsiad zalal mi sufit..i cio teraz jaka jest procedura?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
12.02.2019 11:59
W odpowiedzi na post: sufit
To zależy jak mocno zalał, na razie musisz poczekać aż dobrze wyschnie, jak chcesz można to przyśpieszyć jakąś dmuchawą albo nagrzewnicą, potem skrobanie, szpachlowanie i malowanie.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.02.2019 18:20
W odpowiedzi na wpis użytkownika: SprytnyJan
spoczko, oddałem sprawy w ręce fachowców https://automobilis.pl/odszkodowania/dochodzenie-odzyskiwanie-odszkodowan/ bo tak sam to bym nigdy nie doszedł co i jak..
Inne dyskusje
Urządzanie
21.04.2019 10:00
Internet w domu - antywirus

Witajcie, założyłem w domu internet i dzieciaki ściągają mnóstwo różnych rzeczy, w związku z tym poszukuję dobrego programu antywirusowego, jak najbardziej może być płatny. Chodzi również o zabezpieczenie komputera na którym pracuję, mam tam ważne dane, których nie chciałabym stracić. Zastanawiam się nad takim programem https://www.vebo.pl/360-total-security-business-advanced ale nie wiem czy w pełni ochroni mój komputer. Jeśli polecacie coś innego, to chętnie zapoznam się z propozycjami.

Urządzanie
06.03.2019 15:30
Czy tapetowanie to dobry pomysł?
Mam dylemat, czy w mieszkaniu położyć na ścianach, tapetę czy farbę? Chodzi o to, że chcę w miarę szybko coś zrobić ze ścianami, które są już brudne i pęka na nich farba, ale nie bardzo uśmiecha mi się teraz malowanie całego mieszkania. Pomyślałam o tapecie, której jeszcze nigdy nie miałam. Tak się zastanawiam, czy to dobry pomysł i czy dla metrażu 48m2 czasowo zejdzie dłużej przygotowanie ścian do malowania + malowanie, czy położenie tapety? Czy przed położeniem tapety również trzeba odpowiednio przygotować ściany?I co w sytuacji, gdy po jakimś czasie znudzą mi się już tapety, czy będzie duży problem z ich usunięciem i ponownym pomalowaniem mieszkania farbą? 
Urządzanie
11.04.2019 23:57
Rękodzieło jako ozdoba mieszkania
Witam serdecznie! 
Założyłem wątek, aby podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi rękodzieła - sam talentu w tej kwestii nie posiadam, co nie oznacza, że nie szanuję tych, którzy rękodzielnictwem się zajmują. Wprost przeciwnie, zawsze podziwiałem i podziwiam tych, którzy mają umiejętności i cierpliwość, by zajmować się rękodzielnictwem. 
Byłem ostatnio u znajomych na parapetówce i zauważyłem, że mają w mieszkaniu wiele przedmiotów produkowanych ręcznie, są to zarówno ozdoby, jak i przedmioty codziennego użytku. W minimalistycznym wystroju prezentują się doskonale. 
Znajomi kupili wszystkie rzeczy w internetowym sklepie z rękodziełem - My Poland - https://mypoland.com.pl
Muszę przyznać, że pomysł naprawdę super.