Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Sypialnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
18.01.2019 18:40

Sypialnia

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Najlepsza odpowiedź
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 19.01.2019 14:57
W odpowiedzi na post: Sypialnia
W takim razie.... można chyba śmiało zaryzykować stwierdzenie, że śpicie każde osobno. No ale co kto lubi ;)  Możesz jeszcze wstawić to łóżko pod skos zagłówkiem, tak daleko jak da radę i wówczas TV na ścianie naprzeciwko. Trochę daleko do oglądania, ale TV pewnie i tak nie mniejszy niż 60 cali, więc nie będzie źle. Można zrobić zabudowę na wysokość zagłówka za łóżkiem, tak aby powstała szeroka półka, a resztę przestrzeni po prostu zamurować. Dom raczej mały nie jest, więc miejsca do przechowywania powinno Ci wystarczyć. Przy łóżku o szer 210  (200 materac+ 10 cm obudowa łózka) pozostaje Ci po każdej stronie łózka po 50 cm przejścia. Jeśli postawiłabyś łóżko przy ścianie z drzwiami balkonowymi, to może nawet udałoby się część garderoby uratować. Drzwi do niej byłyby zaraz przy ścianie po lewej stronie .
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
06.12.2019 08:39

Zerknij na stronę Wnętrza dla Ciebie tam na pewno znajdziesz sporo pomysłów jak urządzić mieszkanko ;) 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
19.01.2019 14:25
Właśnie ten problem ze teraz spimy na łóżku 220szer.  Tak się zastanawiam czy likwidując garderobie nie będzie malo przejścia przy łóżku z lewej str przy lukarnie bo tam jest taka zabudowa od krokwi i czy będę musiała się mocno schylać. Wysokość 1,80 jest prawie przy drzwiach do garderoby hmm
ludzik-z-ołówkiem-150x150.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 19.01.2019 11:55
Rozwiązanie, które przedstawiłaś jest jedynym, które umożliwia wstawienie łóżka o takiej szerokości. Tak z czystej ciekawości spytam... na jakiej szerokości łóżka obecnie śpisz z mężem, że 180 cm szerokości to jest zbyt mało i chcesz z tego powodu zrezygnować z praktycznej i potrzebnej garderoby ? Powiem Ci z doświadczenia.... tyle razy już słyszałam od tych, którym projektowałam sypialnie,nawet takie nieduże... że łóżko musi być min 200cm szerokie. Do tej pory sypiali na szerokości  rozkładanego łóżka, czyli raczej ciasno było. Łóżko o szerokości 180 cm jest naprawdę bardzo szerokim łóżkiem i jest w nim wystarczająco dużo miejsca dla małżonków lubiących spać nie dotykając się wzajemnie, mających "ciche dni" , lub nawet na wizyty bosych gości pakujących się do łóżka  nad ranem ;) Po urządzeniu sypialni i wybraniu 180 cm łóżka przyznawali mi rację, że w zupełności im takie łózko wystarcza. Ja urządzając sypialnię słyszałam, że minimum 180 łóżko musi być, inne nie ma sensu... ale ze względów metrażowych wybrałam 160. Jakież było moje zdziwienie gdy zrozumiałam, że materac jest zbyt szeroki, bo nie lubię spać daleko od męża i nie chcę spać pod osobną kołdrą :P Przedtem spaliśmy na 140 cm, te 20 dodatkowych cm materaca dało niesamowicie więcej przestrzeni, nawet sobie tego nie wyobrażałam...przecież to tylko 20cm ?! Sypialiśmy na nim nawet we troje, a to tylko 160 materac. Przemyśl sobie tę decyzję. A jeśli teraz spisz na 180cm materacu i jest faktycznie zbyt wąski, to jedyne wyjście usunąć ściankę od garderoby i urządzić sypialnię tak jak piszesz : )
Sypialnia
Sypialnia Lublin (Czechów)
Sypialnia
Okleina meblowa i roleta okienna DEKEA
Sypialnia
Jasna sypialnia