Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Sypialnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
16.05.2015 20:35

sypialnia M&M

PROŚBA O OPINIĘ! Bardzo proszę o opinię osób, które znają się na dekoracji wnętrz i łączeniu kolorów. Jakiego koloru zasłony mogę wykorzystać w naszej niewielkiej sypialni? Chciałabym również dać przed łóżkiem gruby biały dywanik (może pasuje inny kolor?) no i przede wszystkim planujemy zakryć grzejnik - nie lubię wszelkiego rodzaju grzejników na widoku - jakieś pomysły? Myślałam nad matą wiklinową przemalowaną na biało. z góry bardzo dziękuję za wszelkie ewentualne komentarze :) *kolor ścian - Śnieżka Stalowe Magnolie
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
16.05.2015 22:19
W odpowiedzi na post: sypialnia M&M

Mimo, iż żaden ze mnie ekspert od wnętrz, pozwolę sobie zabrać głos:) Uważam, że najważniejsze to stworzyć dość neutralną "bazę", co raczej Ci się udało. Do bieli pasuje wszystko, w razie potrzeby możesz zmienić tylko kilka rzeczy: zasłony, pościel, świece i inne gadżety, i masz zupełnie inne wnętrze. Ostatnio bardzo modny kolor to "minionkowy". U mnie w kuchni jest ten sam kamień, i tak jak mnie radzono, ty też chyba powinnaś go przemalować na jednolity kolor:) A grzejnik - chyba odpuściłabym sobie matę wiklinową. Grzejnik przyciąga kurz, zwłaszcza w sypialni, gdzie jest pościel. Chyba wybrałabym coś co byłoby łatwiejsze w utrzymaniu czystości.

Sypialnia
Sypialnia Lublin (Czechów)
Sypialnia
Okleina meblowa i roleta okienna DEKEA
Sypialnia
Jasna sypialnia