Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Sypialnia
24.08.2015 20:38

Sypialnia w stylu etno - metamorfoza ! :)

Teraz już wiem, że tamta sypialnia nie była wymarzona. Ta jest wymarzona ! :) Nowa narzuta, lampki nocne, lustro nad łóżkiem, zasłony oraz nowe dodatki (lampiony srebrne, świece we fiolecie i ramki). Trochę trzeba było wydać na to wszystko, ale chyba warto było? Ewo, dziękuję :) !
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
20.09.2015 22:02
W odpowiedzi na post: Sypialnia w stylu etno - metamorfoza ! :)
Hanuto, super:) piękna narzuta. Wybrałaś bardzo ładne zasłony. Ten duży lampion u góry na meblach jest bardzo ładny, mógłby być nawet w bardziej widocznym miejscu. Sypialnia nabrała elegancji, jestem ciekawa, czy dobrze się w niej czujesz. Jedyne, to mimo wszystko w przyszłości, przy okazji odświeżania, pomyślałabym o innym kolorze ściany za łóżkiem. Ale srebro daje duży efekt na plus, dzięki niemu kolor ścian się broni. I troszkę za dużo dzieje się na parapecie, mogłoby to wszystko zostać, ale trochę pogrupowane, nie rozstawione tak rządkiem jak teraz. Może kiedyś, jak będziesz miała chęć na "do it yourself" wymyślisz jakiś zagłówek do łóżka? Wiele osób samodzielnie robi piękne zagłówki, można je przymocować do ściany lub do łóżka. Ja robiłam sobie pikowany.
21.09.2015 22:43
W odpowiedzi na wpis użytkownika: EwaPawelec
Udało się ! jupi ;) oj świetnie się czuje i jestem bardzo zadowolona. Narzuty odsyłałam dwa razy, bo były takie jakieś smutne, a ta w końcu pasuje i jest piękna :) I jak położyłam ją na łóżku to jednak nadal coś mi nie pasowało i stwierdziłam..no tak..zasłony...pojechałam więc na poszukiwanie zasłon. Znalazłam, prasowałam pół wieczora  i jak w końcu powiesiłam stwierdziłam...no to jest to :) Udało mi się nawet parę tych starych rzeczy sprzedać ! Tj. lampki nocne i ramki oraz świeczniki. Wiele zostało, ale może kiedyś się uda. Warto było zaryzykować.
Ściany narazie nie ruszałam, bo robiliśmy remont w kwietniu więc trochę szkoda, ale przy najbliższej okazji odświeżania mieszkania pewnie trochę rozjaśnię. Parapet wiem, że zawalony, ale trochę zmieniłam układ donic i jest lepiej, ale wiem o co chodzi.
O zagłówku pomyślę, choć nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać ;)
Raz jeszcze dziękuję :) ciekawe czy innym osobom się spodoba. Narazie jakaś taka cisza ;)
ouiu8u8ry.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
20.09.2015 12:45
Króliczek jest super :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.08.2015 13:12
Hanuto, pomysł na styl etno jest ok., ale twoja sypialnia sprawia wrażenie smutne i zagracone. Wystarczyłyby bardzo niewielkie, praktycznie bezkosztowe zmiany. Meble fajne, ale zlewają się ze ściana i dodatkami, nic nie widać. Dekoracje ścienne zbyt rozproszone, należałoby je zgrupować w galerię. Ozdoba nad łóżkiem nieproporcjonalna - jeśli chcesz, mogę ci rozrysować, o co mi chodzi. Złą robotę robią brązowe makarony w oknie, szatkują światło i dają wrażenie chaosu. Bardzo chętnie ci pomogę troszkę pozmieniać, jeśli się zgodzisz oczywiście. Konieczna jest narzuta na pościel. Jeżeli to kolorowe to jednak narzuta, to należałoby uspokoić cala resztę.
pobrane.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.08.2015 11:59
wolę inny styl ale jest całkiem ciekawie :). Brakuje mi tylko zieleni, może jakaś palma, juka.. no i muzyka i kadzidełka :)
Sypialnia
Sypialnia Lublin (Czechów)
Sypialnia
Okleina meblowa i roleta okienna DEKEA
Sypialnia
Jasna sypialnia