Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Sypialnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
25.11.2014 23:14

sypialnia z łóżeczkiem

Witam Was bardzo serdecznie. Mam ogromną prośbę w aranżacji Naszej małej sypialni tak, by zmieściło się łóżeczko dla Naszego malca, który już niedługo pojawi się w Naszym domu. Mogę w sypialni zmienić wszystko, no.... wyjątek stanowi szafa wnękowa która jest bardzo pojemna, zatem szkoda mi jej wymieniać, zwłaszcza że nasze mieszkanie jest tylko dwupokojowe ( sypialnia + salon z aneksem kuchennym). Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna. Dodatkowo dołączam zdjęcia w realu.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 26.11.2014 15:13
W odpowiedzi na post: sypialnia z łóżeczkiem
Nie masz zbyt dużego pola do popisu. Ja bym postawiła łóżeczko tak jak na Twoim projekcie, a resztę zostawiła w spokoju. Za 1,5-2 lata i tak będziecie musieli zrezygnować z sypialni i zrobicie tu pokój dziecięcy. Pisałaś, że macie dwa pokoje tylko, więc tu na pewno będzie pokój dziecięcy....nie macie chyba zamiaru spać cały czas z dzieckiem w pokoju. Nie ma co teraz inwestować w ten pokój.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.11.2014 17:40
W odpowiedzi na wpis użytkownika: coffeinka
za 1,5 - 2 lata mam cichą nadzieję że wyprowadzimy się z naszego dotychczasowego miejsca zamieszkania i będziemy mieszkać we własnym domu, tylko najpierw mój mężuś musi pracę zmienić :)

wracając do projektu, niestety dużego miejsca do popisu to nie mam, jeżeli chodzi o umeblowanie, w salonie mam komodę która jest mało co użytkowana - stoi na niej drukarka i laptop męża, więc mogę z niej zrobić przewijak - albo po prostu przewijak mieć na łóżeczku - trzecia możliwość: mogę go nie mieć wcale.
myślę raczej o tym by sypialnię, ze względu na jej gabaryty potraktować wyłącznie do spania, a wszystko inne mieć w tym drugim pokoju.

zastanawiam się również nad kolorami które mogę użyć w tej sypialni. Jak można zauważyć ze względu na jedną ciemną ścianę - myślałam że bedzie fajnie wyglądać, pokój się zrobił troszkę smutny no i optycznie mniejszy.... jakieś propozycje do kolorów ścian??
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.11.2014 22:30
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Mamuska
a ok źle spojrzałam na wymiary pokoju;) To proponuje używać komody którą masz wolna a w pokoju zostawić tylko łóżeczko i na nim przewijak, bo przewjanie dziecka na łóżku schylanie sie nad nim jak dla mnie jest nie wygodne (moje dziecko ma półtora roku i nadal go przebieram na przewijaku). I proponuje zostawienie tego dużego łóżka bo gdyby dziecko nie chciało spać w łózeczku to ciasno by było spać we 3 na wersalce gdzie dziecko zajmuje połowe łóżka i Wam zostaje druga połowa ;D trzeba wszystko przewidzieć;)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.11.2014 22:41
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Mamuska
co do koloru ścian może zamiast przemalowywać pokój poprostu dodaj jakieś kolorowe dodatki np.zmień zasłony żeby nie były w tej samej kolorystyce co reszta pokoju, narzutę na łóżko w jakimś kolorze, i kolorową pościel w łóżeczku.Moze jakaś półeczka nad łózeczkiem na jakies misie czy cos dla dziecka...albo kolorowe literki z imieniem
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
27.11.2014 01:24
W odpowiedzi na wpis użytkownika: kowaljust
Tak się nad tym wszystkim zastanawiałam....
posiedziałam dziś troszkę przy komputerze i dodatkowo wymyśliłam coś takiego....

co o tym myślicie??? tylko nadal nie wiem co z kolorystyką... jeżeli np mam zostawić tą ciemną ścianę, to najlepszym rozwiązaniem myślę byłaby biała półka nad łóżeczkiem a samo łóżeczko również w kolorze białym... tylko dodatki do łóżeczka to znów w jakiej kolorystyce skoro ma być mężczyzna??:)

myślę że można zrobić jeszcze coś takiego..... tam gdzie jest łóżko i ten napis - kolor zostawić - potraktować to jak masek, ale w dalszej części pokoju zrobić jaśniejszy kolor - coś np takiego jak jedna z dziewczyn tu na forum..

wówczas jak zrobię troszkę jaśniejszą strefę dla malca, wówczas nie będzie problemu z kolorystyką w łóżeczku ....

co do zasłon, myślałam o zmianie koloru i o czymś raczej bardziej gładkim - makarony na jeden bok byłoby ok?? biorąc pod uwagę że w oknie mam jeszcze roletę dzień/noc..

za dalsze sugestie będę wdzieczna
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.11.2014 11:49
W odpowiedzi na post: sypialnia z łóżeczkiem
w sumie łózko moze zostac tak jak jest. obok mozesz postawić łóżeczko. a obok niego np komode tylko taką głębszą na której mozesz postawić przewijak, przewijak ma dlugości 70cm to np 60cm komode czy 55cm chyba ze przewijak na łóżeczku a łózeczka mają standardowo koło 60cm. Ale jak postawisz na komodzie to jak dziecko leży na przewijaku to Ty tylko sie schylasz i w komodzie w szufladach masz juz wszystko co potrzebne dziecku pampersy kremy ciuszki itp ;)Na szerokośc komoda moze miec ok 70cm.Nad łóżeczkem lub komodą możesz jakieś półeczki porobić na zabawki na przykład.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.11.2014 11:57
W odpowiedzi na wpis użytkownika: kowaljust
Myślałam nad tym, ale problem stanowi odległość jaka zostaje między łóżeczkiem a szafą przesuwaną, niestety nie jest ona na tyle duża by zmieściła się tam komoda... i tu właśnie mam z tym problem.
Czy zostawić to łóżko które jest czy np kupić wersalkę, sofę która będzie mieć wymiary po złożeniu 197/92 a po rozłożeniu 197/140 czy jeszcze inaczej coś wykombinować z tym łóżkiem które jest.
Problem też stanowią drzwi które też otwierają się do pokoju a nie na przedpokój....
wczoraj wieczorem kombinowałam w programie by to bardziej zilustorawać i pokój wygląda mniej więcej tak...

Sypialnia
Sypialnia Lublin (Czechów)
Sypialnia
Okleina meblowa i roleta okienna DEKEA
Sypialnia
Jasna sypialnia