Szafka kuchenna z szufladami - jak zaprojektować

Kuchnia i jadalnia
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
05.08.2019 17:11
Czy ktoś mi wyjaśni jak można zaprojektować szafkę stojącą z szufladami ?!  Kompletnie tego nie rozumiem.... Mam dobrany korpus i fronty, nie mam pojęcia gdzie mam znaleźć odpowiednie szuflady... widzę tylko jakieś kosze cargo na stronie, kompletnie nie wiem jakie dodatkowe elementy są potrzebne.. Front znalazłam 4 szufladowy, a na stronie widzę np. tylko kosz cargo 2 poziomowy, albo w ogóle jakiś wielgachny... A jak chcę zwykłe szuflady, to co? Kompletna dezorientacja. 
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.08.2019 14:34
W odpowiedzi na post: Szafka kuchenna z szufladami - jak zaprojektować
Albo dobry stolarz, zawsze się przydaje szczególnie przy małych, albo nieustawnych wnętrzach.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
09.08.2019 09:17
W odpowiedzi na post: Szafka kuchenna z szufladami - jak zaprojektować
Musisz pewnie wybrać już gotową szafkę  szufladami.
Inne dyskusje
Kuchnia i jadalnia
16.10.2015 12:37
Lampa nad stołem
Witajcie! Przychodzę po poradę. Posiadam taki oto stół pomiędzy aneksem kuchennym, a częścią wypoczynkową. W aneksie białe meble.

Z racji tego, że zaczyna mnie denerwować kabel smętnie wiszący nad stołem rozpoczęłam poszukiwania lampy. Początkowo myślałam o najprostszej białej lampie o takiej

Gdy zaczęłam przeglądać oferty sklepów zakochałam się w lampach drucianych. Doradźcie, czy lampa druciana będzie pasowała, jeśli tak to która, czarna czy biała.

.

Jeśli nie druciana to jaka, doradźcie coś :) Całe wnętrze urządzam w szarościach i bieli.
Kuchnia i jadalnia
13.02.2017 19:37
kuchnia i 3 pary drzwi- doradźcie kochani

Jakieś 5 lat temu zgłosiłam się na forum o pomoc i udało się mam wg waszych wskazówek salon i kuchnie. Teraz proszę o koncepcje na taką kuchnia jak na obrazku. Proszę o pomysły. Na wyposażeniu ma być: zlew dwukomorowy, płyta 80 lub 90 cm, piekarnik do zabudowy, mikrofalowka do zabudowy, zmywarka do zabudowy, lodówka wolnostojąca stół na jakieś 6-8 osób.

proszę o Wasze koncepcje :)

Kuchnia i jadalnia
11.08.2016 16:26
Otwarta kuchnia z salonem
Witam wszystkich,

Mam problem z zaplanowaniem kuchni. Kuchnia jest otwarta (6,90 m) na salon (28,47 m). Na najdłuższej ścianie po 75 cm zaczyna się 110 cm okno.
Zależy mi żeby w kuchni znalazło się miejsce na piekarnik w zabudowie w słupku,lodówkę 60 cm (najpewniej w zabudowie), zmywarkę 60 cm (w pobliżu zlewu), zlew pod oknem oraz miejsce na większą płytę grzewczą (75 cm) a pod nią trzy szuflady.
Pod uwagę była brana opcja z dwoma zabudowanymi ścianami plus wyspa, na której znajdzie się z jednej strony płyta grzewcza a z drugiej miejsce do siedzenia dla dwóch osób.
Druga konfiguracja to zabudowane trzy ściany oraz wyspa dosunięta do prawej ściany (kawałek blatu roboczego a z drugiej miejsce do siedzenia).
Niestety sprawę komplikują wymiary kuchni (ściana z oknem ma 3 m a pozostałe dwie po 2,35 m).
Pomimo różnych rozrysowań zawsze brakuje miejsca na jakiś sprzęt lub wyspa/blat za bardzo "ucieka" z kuchni na salon.
Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek propozycje rozwiązań.