Szafka rtv do małego salonu

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
15.06.2019 09:22
Cześć,
chciałbym Was zapytać o Wasze doświadczenia z szafkami RTV.
co z biegiem lat wydaje się bardziej praktyczne w użytkowaniu? mebel z litej deski, fornirowany czy z mdf? czy są jakieś konkretne wymiary na które warto zwrócić uwagę?
mebel na wysokich nóżkach czy zawieszony na ścianie itd. Jestem ciekawy Waszych opinii.
Aktualnie urządzam mały salon i poważnie myślę nad taką opcją bo wydaje mi się praktyczna i bezpieczna jeśli chodzi o styl. Lubie prostotę, ale gust wiadomo każdy ma inny.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
01.07.2019 15:48
W odpowiedzi na post: Szafka rtv do małego salonu

Również uważam, że w nowoczesnym salonie najlepiej sprawdzi się wisząca szafka RTV - może na wysoki połysk - biała lub czarna?

rebeca-thomson.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.06.2019 09:49

Hello, thank for sharing your experience. I would say that you should do as you wish. Maybe you should address some professional assistance. That's what I would do. In case I need marketing plan assistance I address for help and that's it.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
24.06.2019 10:25

Myślę, że drewniane meble słabo komponują się z wzornictwem nowoczesnych telewizorów. Raczej skłaniam się ku podwieszanym szafkom RTV. To takie rozwiązanie na czasie, które jednocześnie oszczędza miejsce w małym salonie (podwieszenie stwarza też iluzję przestronności i optycznie powiększa przestrzeń).

3867-140x140.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.06.2019 12:12
Lita deska na pewno będzie najbardziej wytrzymała, poza tym mebel taki można z czasem odnowić. Fornir oraz mdf będą już o wiele delikatniejsze.  I lepiej bedzie w ich przypadku powiesić telewizor na ścianie a nie stawiać. Trudno jest Ci tutaj doradzić jaki mebel będzie najlepszy, nie mając zdjęcia pomieszczenia. Daj fotę to pomyślimy :)

Jesli szukasz czegoś bezpiecznego to polecam po prostu prostą biała szafkę, szafka taka powinna pasować do wszystkiego. 
Jak tutaj 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.06.2019 10:58
U nas też telewizor na szafce , mieliśmy taką kiedyśną harharę z litego drewna, jak zmieniliśmy tv na nowy płaski to go powiesiliśmy na ścianie a szafkę wywaliliśmy . 
Inne dyskusje
Urządzanie
17 godzin temu
Wyposażenie do gastronomii
Czy w LM znajdę wyposażenie z przeznaczeniem do gastronomii? Mam tutaj na myśli przede wszystkim te wszystkie stoliki, sztućce, zastawy itd.
Opcjonalnie takie elementy jak kuwety do lodów,  noże itd. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?
Urządzanie
14.07.2019 11:48
Wytrzymały hoker z przeznaczeniem do baru
Witam, potrzebuję namiarów na jakiś wytrzymały fotel barowy/hoker, najlepiej taki z obciążeniem do 150kg - a może jeszcze nawet większe. Chodzi o to, aby miały pewną tolerancję z tym związaną. Jakieś propozycje?
Urządzanie
15.07.2019 09:45
Dzwonek do drzwi

czy może ktos polecić sprawdzony Dzwonek do drzwi

oprócz leroy'a trafiłam też na ciekawą ofertę sklepu https://e-domus.com.pl/160-dzwonek-do-drzwi