Szczotka elektryczna

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
10.03.2019 12:06
osiadam szczotkę elektryczną z viledy i mam takie pytanko w związku z nią: czy da się dokupić w razie zużycia samą szczoteczkę, zeby móc ją wymienić?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
12.03.2019 10:47
W odpowiedzi na post: Szczotka elektryczna
Jak najbardziej można sobie pić zarówno urządzenie jak również i szczotki zamienne do szczotki elektrycznej . Jeśli nie znajdziesz ich w sklepach stacjonarnych ( polecam szukać w sklepach z rtv i agd) to najlepiej będzie ich poszukać w internecie.

Widziałem ostatnio takie szczotki na stronie pge.  https://sklep.gkpge.pl/szczotka-elektryczna-quick-clean-2

Mają zresztą bardzo dobre promocje na takie sprzęty tak więc można sobie je kupić o wiele taniej. 
Inne dyskusje
Urządzanie
9 godzin temu
Czy architekt wnętrz to dobry pomysł?

Mam mały dylemat, zbliża się  termin mojego nowego mieszkania i chciałabym je urządzić w stylu kolonialnym ,  bardzo mi się ten styl podoba i chciałabym by wszystko było tak jak należy i pasowało do siebie.  Jestem pewna, że sama wszystkiego nie dopilnuje bo po prostu  brak mi czasu. Zastanawiam się nad usługami architekta wnętrz , który mi w tym pomoże.  Ktoś może korzystał już z takich usług a może z  usług studia https://amarantowestudio.pl bo akurat z nimi chciałabym współpracować. 

Urządzanie
06.03.2019 15:30
Czy tapetowanie to dobry pomysł?
Mam dylemat, czy w mieszkaniu położyć na ścianach, tapetę czy farbę? Chodzi o to, że chcę w miarę szybko coś zrobić ze ścianami, które są już brudne i pęka na nich farba, ale nie bardzo uśmiecha mi się teraz malowanie całego mieszkania. Pomyślałam o tapecie, której jeszcze nigdy nie miałam. Tak się zastanawiam, czy to dobry pomysł i czy dla metrażu 48m2 czasowo zejdzie dłużej przygotowanie ścian do malowania + malowanie, czy położenie tapety? Czy przed położeniem tapety również trzeba odpowiednio przygotować ściany?I co w sytuacji, gdy po jakimś czasie znudzą mi się już tapety, czy będzie duży problem z ich usunięciem i ponownym pomalowaniem mieszkania farbą? 
Urządzanie
24.04.2016 11:37
Mieszkanie-wyzwanie 38m2 trudny uklad
Czesc,

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w stanie deweloperskim. Świetna lokalizacja, 8. piętro, tylko układ trochę trudny.

Załączam rzut mieszkania i proszę o jakieś pomysły aranżacji - zależałoby mi na oddzielenie strefy sypialnej od dziennej.

Mieszkanie 38,49m2
Kuchnia 7,93m2
Łazienka 3,94m2
Hol 2,48m2
Pokój 24,14m2

Na holu mi nie zależy, myślałam o powiększeniu jego kosztem łazienki. Drzwi wejściowe można przesunąć na prostopadłą (do tej, na której są teraz drzwi) ścianę. Mieszkanie dla 1 osoby lub w przyszłości dla pary :)

Z góry dziękuję za Wasze pomysły.