Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Kuchnia i jadalnia
9.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
27.01.2015 15:43

Szkło w kuchni

Które wybrać?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 03.03.2015 21:40
W odpowiedzi na post: Szkło w kuchni
Proszę napisz czy to ten okap Akpo WK-9 Kastos 90(czarny)jeśli tak to jak się sprawuje ? jaki to kolor cokołu u dolnych szafek ?
28.01.2015 17:50
szkoda mi tej pięknej kuchni

w sumie sama pisalam o wzorze marokańskim, czy czyms tam innym, ale tak naprawde myslę że szkło popsuje to miejsce. Jednolite sprawi, że będzie po prostu nudno i chlodno. szklo z tapetą sprawi że nikt nawet nie rzuci okiem na forniry, bo będzie widać tylko tapetę, która zdominuje całkowicie wnętrze.

Myslę , ze te ostre komentarze może próbują Cię ostrzec przed zrobieniem błędu. Trawa to fatalny wybór. Gdzieś tu była na forum jakas pani która też pokusiła sie na zieleń soczysta nad blatem i drewniane , ciemne fronty i pytała jaką farbą płytki zamalować, bo chciala uspokoic juz wnętrze. Szkoda mi tej pieknej i eleganckiej kuchni....serio. Masz pieniądze, masz możliwości, nie popsuj tego

9.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.01.2015 18:23
W odpowiedzi na wpis użytkownika:
Oj daliście mi do myślenia w sumie prawie już byłam zdecydowana na trawę, ale chyba jeszcze się zastanowię.Jednak przez kilka ładnych lat będę na to patrzyła ;)

Ki a masz może coś jeszcze do podpowiedzenia?Te marokańskie wzory są ciekawe, ale coś podobnego ja to nazywam "potworkowe" zrobiłam w łazience, długo namawiałam na nie  męża -w kuchni już nie darady ;)projekt łazienki dodawałam wcześniej.Teraz jest już zrobiona wyszła super.
Płytki w kuchni odpadają, nie da rady już położyć.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
28.01.2015 21:32
W odpowiedzi na wpis użytkownika: IwonkaSam
Iwonka nie dawaj szkła z nadrukiem. Masz piękne meble a ściana powinna być dla nich tłem. Kuchnia zacznie "żyć" i nie będziesz miała zupełnie pustych blatów a z jakimkolwiek nadrukiem zrobi się chaos. Daj jasne szkło i będzie pięknie. Kolor np. limonki  czy trawy dasz sobie w kilku dodatkach.
30.01.2015 17:26
W odpowiedzi na wpis użytkownika: Boncia

bardzo fajne te Twoje płytki szare w łazience. Szkoda, że tu nie mozesz juz płytek. W zasadzie dlaczego nie?

NIe wiem co mogłabym podpowiedzieć, nie znam się aż tak. Myślę sobie, że może jeśli zostaje tylko opcja ze szklem, to może jednobarwne na ścianę za płytą, ale jaki kolor? nie wiem, biały będzie trudno dobrac do górnych frontów, jakiaś szarość?grafit?  kremowe odpadają. czarny wyglądalby ladnie ale pewnie nie chcesz czarnego, może  ciemny brąz, w kolorze forniru? nie wiem

dalabym chyba wąski pasek pod parapetem na drugiej ścianie, żeby Ci się nie chlapała sciana...

zastanawialam się czy moze nie wyglądałoby fajnie jakby na jednej scianie byl jeden kolor szkla a na drugiej jakiś inny,...albo na jednej scianie szklo a na scianie z oknem tapeta na całej scianie taka jakaś fajna w paski albo kropki, pasująca do szkla za płytą, nie wiem

30.01.2015 17:42
W odpowiedzi na wpis użytkownika:

view_obrazek.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 28.01.2015 13:45
Po pierwsze to nie wszyscy proponowali jednolite ;) Proponuję ponownie dobrze przeczytać.Po drugie,to czy obrażanie siebie i wulgaryzmy to rozwijanie się?No raczej nie ;)Nie chodzi o to aby było milusio i słodziutko(też jestem temu przeciwna bo to obłuda)chodzi o to,żeby był tu jakikolwiek porządek.
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Pomocna dłoń 28.01.2015 13:41
https://www.youtube.com/watch?v=awUdtYiSe5o
28.01.2015 13:37
Również bym dała jednolite szkło. Będzie "modne" po wsze czasy, a tak zbędny wydatek.
Może będę uszczypliwa, ale autorka postu chyba nie oczekuje takiej odpowiedzi jak proponuje wiekszość, bo jak mi się wydaje już wybrała, że będzie kolorowo, tylko nie może się zdecydować na wzór.
Kuchnia i jadalnia
Kuchnia
Kuchnia i jadalnia
Jadalnia
Kuchnia i jadalnia
kuchnia