Transkrypcja nagrań

Fachowcy i eksperci
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
01.02.2019 22:19

Co robimy? Robimy między innymi przepisywanie wywiadów w języku krajowym również w języku niemieckim. Realizujemy transkrypcje na tekst fokusów, nagrań idi albo zwykłe transkrypcje na sprawy prac doktorskich. Wyonamy praktycznie wszystko. Transkrybujemy także nagrania psychologiczne, wywiady etnograficzne, nagrania socjologiczne warto już teraz poznać naszą ofertę.

Stawki za przepisywanie nagrań przylegają do najniższych na rynku, koszt przepisania 2 godzin materiału otwiera się od 200 złotych, gdy tobie wykonanie tych dwóch godzin zajmie tydzień czy dwa? To może już znasz co przygotować ze swoimi wywiadami. Lepiej zgłoś się do nas od razu także nie czekaj dłużej również nie zastanawiaj się, gdyż gdy widzisz poza nie jest godna świeczki.

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Fachowcy i eksperci
02.03.2016 12:11
Usługi remontowe promowanie
Witam,
Mam swoją ekipę budowlaną. Zajmujemy się wykończeniami wnętrz jak i również hydrauliką i elektryką. Ostatnio coś mniej jest tych nowych klientów. I tak się zastanawiałem czy nie zająć się promowaniem strony internetowej i podjąć współprace z firmą https://afterweb.pl/, która się tym zajmuje. Jak uważacie ? Spiszę się ten pomysł w mojej branży ?
Fachowcy i eksperci
10.08.2019 17:48
Bojler elektryczny Klasl STIEBEL ELTRON PSH 80 CLASSIC
Witam

Chcę kupić ten bojler 
https://www.leroymerlin.pl/hydraulika/ogrzewacze-wody/pojemnosciowe-elektryczne/elektryczny-ogrzewacz-wody-psh-80-classic-p-1800-w-stiebel-eltron,p438061,l995.html

Niestety u mnie w mieście w Koninie gdzie mieszkam nie ma go na stanie najbliżej jest w Leroy merlin w Kaliszu, w związku z tym mam pytanie jak mam zamówić ten bojler u mnie w sklepie stacjonarnym w Koninie żeby mi go ściągnęli do Konina do sklepu czy zamówić internetowo w Kaliszu z dostawą do mnie do domu lub i sklepu leroy w Koninie 
I jak to wygląda od strony dostawy i płatności 
Proszę o pomoc i informacje 
Z góry dziękuję 
Pozdrawiam serdecznie 
Fachowcy i eksperci
12.07.2019 20:53
wielki niesmak
W dniu dzisiejszym na dziale ogrodniczym przy zakupie towaru o nazwie Ziel - Bruk pustak betonowy ogrodzeniowy o wadze 650 kg i ilości sztuk 26 zwróciłem się z prośbą do obsługi o pomoc w zorganizowaniu palety oraz paleciaka i spotkałem się z odmowa. Wozki w które jest wyposażony sklep są w stanie nie nadającym się do transportu takiej wagi . Po konwersacji starszy pan na tym dziale prawie nie skoczył do mnie z rekami z bardzo oburzona mina i podniesionym głosem tak jakbym był intruzem i po co ja tam wogole jestem. Pomogła mi pani z obsługi tego rejonu w odnalezieniu całych nie uszkodzonych elemetow betonowych. Nadmienię ,ze w innych tego typu sklepach sieciowych towar o takiej wadze i gabarycie jest wywożony prosto z magazynu na zewnątrz sklepu. . Jestem strasznie zniesmaczony zachowaniem tego starszego pracownika przydało by się skierować do odpowiedniego lekarza. Dla pani z tego działu chciałbym bardzo podziękować za zainteresowanie sie problemem no i oczywiście pomoc. Mam nadzieje , ze trafi ten mail do osoby która wyciągnie z tego wnioski i konsekwencje. Pozdrawiam zniesmaczony klient .