uwaga na piotr tymoszuk bumax

Podlaskie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
29.07.2017 15:40
uwazajcie na polecana przez liroi merlin bumax spzoo
uwaga na firme bumax to oszust piotr tymoszuk beznadziejny fachowiec przerosniety sterydami (...) bedzie wymuszal drozsza zaplate niz ustalona w sklepie za usluge ktorej i tak nie zrobi ani dobrze ani do konca 
uwaga oszukal mnie na duze pieniadze a dodatkowo musialam zamowic kolejna ekipe by skonczyla i naprawila co poprzednik spartolil 
Żenada, hańba i skandal. 
odradzam bumax spzoo
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.03.2018 01:19
W odpowiedzi na post: uwaga na piotr tymoszuk bumax
Witam Panią Oszukaną!
Pani opinia jest dla mnie zaskoczeniem, gdyż jest nie rzetelna, mijająca się z prawdą i bez jakichkolwiek podstaw merytorycznych.
Po przeczytaniu Pani opinii, doszedłem do wniosku, że powodem nie jest zła jakość wykonania usługi (łazienki), lecz zwykła zemsta i zszarganie mojej dobrej opinii, na którą pracowałem przez 20 lat.
Będąc REKOMENDOWANYM WYKONAWCĄ LEROY MERLIN z bardzo dobrą opinią dostępną w sklepach LM w całej Polsce, jak również współpracując z dużymi firmami, takimi jak: Agata Meble, Komandor, Beko, Sopro, Geberit, Mapei, nasuwa się jeden wniosek, że tak duże firmy nie podjęłyby współpracy z jak to Pani określiła "oszustem i partaczem". Wszyscy współpracownicy są na bieżąco kontrolowani, i przeprowadzane są ankiety u klientów, u których wykonane zostały usługi.
Nawiązując do treści powyższej opinii, nasuwa mi się tylko jedna osoba.
Jest to koordynatorka ze sklepu Leroy Merlin Hetmańska Ewa Czeszel.
Nie obawiam się wyciągania takich wniosków, gdyż sama się Pani przyznała w swojej opinii do tego, że jest Pani pracownikiem LM, słowami "u nas kierownik...". A jest Pani jedyną osobą, która pracuje w LM, której wykonywałem jakąkolwiek usługę.
Napisała Pani o tym, że oszukałem ją na duże pieniądze, co jest wierutnym kłamstwem, gdyż to Pani, nie rozliczyła się ze mną, do dnia dzisiejszego, za wykonaną usługę, którą wyceniłem poniżej kosztów, jakie powinna Pani ponieść za zakres prac, który został wykonany solidnie i zgodnie ze sztuką budowlaną.
cdn poniżej 
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.03.2018 01:19
Jest Pani zwykłą oszustką, a na dodatek wprowadza Pani w błąd opinię publiczną, o złej jakości wykonywanych przeze mnie usług.
Doprowadziła Pani do tego (może być Pani z siebie dumna), że inne koordynatorki nie wysyłają do mnie zleceń, gdyż wykorzystała Pani stanowisko, które Pani piastuje. Również próbowała Pani (spreparować dowody), w postaci rzekomych projektów Pani łazienki, które zostały sporządzone po wykonanej usłudze, i po piśmie od mojego prawnika, na co posiadam stosowną dokumentację.
Wszystkie opinie, na różnych portalach:
1. https://forum.leroymerlin.pl/forum/bumax-piotr-tymoszuk,dyskusja,1227817.html
2. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1039896
3. https://forum.leroymerlin.pl/forum/wlasny-dom,dyskusja,1226944.html
podpisane są jako "oszukana". Czyli zmierza Pani do tego, aby być anonimową, co skłania do refleksji o tym, że treść Pani opinii nie jest zgodna z prawdą.
Odnosząc się, do Pani opisu mojej osoby, jak również mojego wyglądu jest żenujące, bo nie ma nic wspólnego z wykonywanym zawodem. A to, że dobrze wyglądam, nie znaczy, że musiałem zażywać sterydy, wystarczy trochę ruchu i chęci, CO MÓGŁBYM PANI POLECIĆ (to w nawiązaniu do Pani podrywania).
Wracając do treści Pani opinii, uprzedzam o tym, że fałszywe oskarżanie kogoś o kradzież, jest przestępstwem i nie omieszkam poczynić w tym celu odpowiednie kroki.
Puentując swoją odpowiedź.
Szczerze życzę Pani wszystkiego dobrego. Oby Pani w życiu, nie musiała się zmierzyć z sytuacją, w której ja się znalazłem, przez Panią.
Wiem jedno, że ZŁA KARMA ZAWSZE POWRACA.
Zalecam Pani odrobinę samokrytyki oraz refleksji nad swoim postępowaniem.
Z poważaniem
BUMAX Piotr Tymoszuk (nie sp z o o)

logo-test.png
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Administrator 03.08.2017 09:20
Witam,
bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Ponieważ staramy się o jak najlepszą jakość usług świadczonych przez naszych wykonawców, każdy taki sygnał jest dla nas bardzo cenny, w związku z czym prosimy o opisanie całej zaistniałej sytuacji poprzez nasz formularz kontaktowy na stronie: https://www.leroymerlin.pl/obsluga-klienta-wyraz-swoja-opnie.html, wówczas ustosunkujemy się do niej
Pozdrawiam,
Administrator Forum Leroy Merlin
Inne dyskusje
Podlaskie
17.01.2019 20:15
Doświadczony hydraulik z Białegostoku - Konterm

Świadczymy usługi hydrauliczne na terenie Białegostoku oraz całego województwa podlaskiego. Projektujemy całe instalacje sanitarne, począwszy od węzłów i podłączeń, a skończywszy na wyborze elementów, z których będą wykonane, a także sprzętów AGD, które powinny być pod nie podłączone. Doświadczony hydraulik - https://konterm.pl doradzi jakie rozwiązanie wybrać, by wszystko działało bezawaryjnie przez wiele lat. Zajmujemy się także instalacjami grzewczymi. Podłączamy, naprawiamy i serwisujemy kotły gazowe, na ekogroszek, pellet, a nawet pompy ciepła. Zajmujemy się również rekuperatorami i ich podłączeniami.

Podlaskie
30.03.2010 10:04
Plytki - kompleksowo Bialystok
Jezeli szukasz fachowca dobrze trafiles,dla nas liczy sie jakosc i zadowolenie klienta
Prace plytkarskie wykonujemy w najlepszych systemach,udzielamy gwarancji na nasze prace
Wspolpracujemy z wiodacymi producentami chemi budowlanej
Referencje,certyfikaty

1.Kompleksowe wykonczenia lazienek
2.Wszelkie prace plytkarskie wewnatrz budynku(glazura,gres,terakota,kamien)
3Prace zewnetrzne:tarasy,balkony,schody,elewacje-systemowo
4Hydroizolacje
5Kominki

Zapraszamy do wspolpracy
tel.0516068815
http://www.glazurnicy.pl/potrzebny_glazurnik.html/u/6420

Podlaskie
18.02.2013 20:48
Elewacje Białystok i okolice
Oferuję Swoje usługi z zakresu dociepleń (termomodernizacji) budynków.
Działam na terenie Białegostoku i okolic.
Oprócz dociepleń elewacji w Białymstoku zajmuje się również stawianiem budynków, a w okresie zimowym wykończeniówką i remontami.

Zapraszam do kontaktu:
tel. 533 505 502
www.luxbud24.pl
luxbud24@gmail.com