Uwaga na sklep w Płocku nie potrafią szyć firan

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
21.12.2019 20:29
Przed dokonaniem zakupu firany zwróciłam się do obsługi na dziale z prośbą o wyjaśnienie w jaki sposób w domu mam zmierzyć wysokość firany. Pani poinformowała mnie, że wysokość firan w domu  należy zmierzyć od karnisza. Po zakupie okazało się, że firana jest za wysoka. Podczas składania reklamacji już inna Pani powiedziała, że pomiaru wysokości firan dokonuje się od żabki a nie od karnisza. Efekt jest taki, że za długa firana leży na podłodze. Reklamacji niestety nie uznano. Przykro mi, że teraz nikt mi nie wierzy, a ja jestem ofiarą błędnych informacji udzielanych przez Państwa personel. Pieniądze na zakup "Firana na mb ELOISA wys. 280 cm" wyrzucone w błoto.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
10.02.2020 14:35
W odpowiedzi na post: Uwaga na sklep w Płocku nie potrafią szyć firan

może zdecydujesz się na własnoręcznie uszyte tkaniny? Wiesz ile daje to satysfakcji? ;) ja tkaniny kupuję tutaj: https://www.(...).pl/12-tkaniny

Inne dyskusje
Urządzanie
17.02.2020 15:02
Problem planer 3D
Nie potrafię uruchomić Planera. 
Wyskakuje mi komunikat : "Your browser does not support any of the required graphics API for this content."
używam przeglądarki Chrome (najnowsza wersja). Powinieniem pobrać jakąś bibliotekę? - Jak to rozwiązać?

Proszę o pomoc, Pozdrawiam
Urządzanie
26.06.2019 19:33
Kazaplan - jak przenieść projekty do Plannera 3D
Witam

Mam pytanie do Państwa z Leroy Merlin. Okazuje się że Kazaplan już nie działa o czym niestety nie poinformowaliście wcześniej.  Mogę sie tam wciąż zalogować i mam tam kilkanaście planów mieszkania i konkretnych pokoi, które bardzo długo szykowałem przygotowując się do remontu. Teraz nie jestem w stanie ich otworzyć. Program cały czas wraca do strony z projektami. 

Przeczytałem dopiero na forum, że zakończyliście współpracę z nimi i teraz sugerujecie używać Plannera 3d. Ale co z tamtymi projektami? To tygodnie pracy wyrzucone w błoto czy może jest szansa żeby je jeszcze otworzyć albo przerzucić do Plannera?

Prośba o pomoc albo chociaż o kontakt do osób odpowiedzialnych za Kazaplan tak żebym mógł odzyskać swoją pracę
Urządzanie
06.02.2020 11:59
Jak zamontować lustro z wbudowanym oświetleniem NICOLA LED 120 x 60 VENTI
Witam,
zastanawiam się jak poprawnie zamontowane powinno być lustro: NICOLA LED 120 x 60 VENTI.

Tam z tyłu jest ramka alumuniowa chyba około 2cm i na niej listwa led dookoła która zajmuje ok. 0,5cm.
Tak więc zostaje tak jakby 1,5 cm tej aluminiowej ramki.

Czy w miejscu gdzie chce zamontować lustro powinny być płytki na ścianie czy nie?
Bo teoretycznie wygląda na to jakby te pozostałe 1,5cm można było "schować pomiędzy płytki" (znaczy się tam gdzie lustro to nie byłoby płytek, tylko tak dookoła). Oczywiście dookoła ale w taki sposob zeby po bokach nie bylo widać ze nie ma tam płytek za lustrem.

Co sądzicie? montował ktoś te lustro? :) 
Czy jeśli nie położe tam płytek w tym miejscu to ile powinienem zostawić miejsca żeby je zawiesic? (bo tam chyba haki sa z tyłu)