wielki niesmak

Fachowcy i eksperci
avatar
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
posty
{{data.numberOfPictures}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
12.07.2019 20:53
W dniu dzisiejszym na dziale ogrodniczym przy zakupie towaru o nazwie Ziel - Bruk pustak betonowy ogrodzeniowy o wadze 650 kg i ilości sztuk 26 zwróciłem się z prośbą do obsługi o pomoc w zorganizowaniu palety oraz paleciaka i spotkałem się z odmowa. Wozki w które jest wyposażony sklep są w stanie nie nadającym się do transportu takiej wagi . Po konwersacji starszy pan na tym dziale prawie nie skoczył do mnie z rekami z bardzo oburzona mina i podniesionym głosem tak jakbym był intruzem i po co ja tam wogole jestem. Pomogła mi pani z obsługi tego rejonu w odnalezieniu całych nie uszkodzonych elemetow betonowych. Nadmienię ,ze w innych tego typu sklepach sieciowych towar o takiej wadze i gabarycie jest wywożony prosto z magazynu na zewnątrz sklepu. . Jestem strasznie zniesmaczony zachowaniem tego starszego pracownika przydało by się skierować do odpowiedniego lekarza. Dla pani z tego działu chciałbym bardzo podziękować za zainteresowanie sie problemem no i oczywiście pomoc. Mam nadzieje , ze trafi ten mail do osoby która wyciągnie z tego wnioski i konsekwencje. Pozdrawiam zniesmaczony klient .  
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Fachowcy i eksperci
05.02.2019 19:23
Bio kominek wiszący
Chciałam się doradzić w sprawie zawieszenia bio kominka. Mam na ścianie tapetę a ponoć nie zaleca się  bezposrednio na tapetę zawiesić.Ale czytałam że można zabezpieczyć wtedy ścianę odpowiednią płytą izolacyjną.Proszę o radę fachowców.
Fachowcy i eksperci
21.09.2019 19:35
Kontrola Dostępu i Rejestracja Czasu Pracy
Instalujemy systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy  w oparciu o czytniki linii papilarnych, kart zbliżeniowych oraz twarzy 3D.  Rozwiązania są dopasowane do potrzeb użytkowników, dlatego mogą zostać zainstalowane zarówno w domkach jednorodzinnych , apartamentach czy dużych przedsiębiorstwach. Kontrola Dostępu może zostać zintegrowana z systemem alarmowym czy inteligentnego domu takimi jak KNX, Fibaro, Crestron, Beckhoff, Wago.  Dodatkowo możliwa jest bezpośrednia integracja z systemem monitoringu  firm HIKVision czy Dahua co zapewnia połączenie rejestracji zdarzeń przyłożenia karty zbliżeniowej, linii papilarnych ze zdjęciami lub  filmami. Dzięki temu można zweryfikować czy karta została odbita przez uprawnioną do tego osobę a nie przekazana koledze.  Do kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy mogą zostać wykorzystane nie tylko standardowe  karty zbliżeniowe , ale również telefon z NFC lub Bluetooth co zapewnia przypisanie karty wirtualnej  do  urządzenia mobilnego. Wiadomo,że swój telefon drugiej osobie będzie trudniej przekazać.

Zapraszamy na naszą stronę internetową https://supremainc.eu


Fachowcy i eksperci
27.10.2019 17:21
odzyskiwanie należności i (...) - wasze doświadczenia

Jak dobrze chronić się przed nierzetelnymi kontrahentami? Jak przebiega odzyskiwanie należności w waszych firmach? Korzystacie z profesjonalnych kancelarii windykacyjnych? Podzielcie się swoimi doświadczeniami a propos walki z dłużnikami.