Wybicie wejścia

Projekty budowlane
10852623_733984243358123_465923950_a.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
03.03.2015 13:01
Witam Serdecznie , 
Czy ktoś mógłby mi pomóc od czego mam zacząć aby uzyskać zgodę na wybicie drzwi wejściowych?
Mieszkam w centrum miasta ,posiadamy piętrowy budynek  na dole prowadzimy działalność gospodarczą  a na górze mam mieszkanie problem jest w  tym iż muszę przechodzić przez całe biuro aby wyjść czy wejść do domu , jest to bardzo dyskomfortowe , chciałabym wybić drzwi przy wejściu do mieszkania , mamy wydzierżawiony teren 4m szerokości na całej długości budynku(własność gminy),  nie mam pojęcia od czego zacząć , gdzie się udać , bardzo proszę o pomoc.
pozdrawiam I.
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
kotka-obserwacja-mordka-copy.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
07.03.2015 08:02
W odpowiedzi na post: Wybicie wejścia
Pierwszym miejscem do jakiego się trzeba udać jest architektura , tam uzyskasz odpowiednie informacje ,czy na taką przebudowę potrzebujesz zgłoszenie ,czy może pozwolenie na budowę,pozdrawiam Baśka
Inne dyskusje
Projekty budowlane
11.11.2019 16:21
Prośba o pomoc - jak ustawić meble w salonie

Witam,
bardzo  proszę o pomoc/inspirację jak ustawić meble w salonie, żeby nie zrobić z niego "klitki". Układ i metraż jak w załączniku. Skłaniam się ku opcji zabudowania ścianki z korytarza do kuchni, a zostawienia jedynie przejścia z kuchni do salonu.
Chciałabym żeby w salonie była część ze stołem i krzesłami (myślę że stół 4-osobowy z możliwością rozłożenia oraz część z kanapą/narożnikiem i stolikiem kawowym oraz miejsce na tv 50 cali. Układ zaproponowany przez dewelopera mi nie odpowiada, bo nie chciałabym aż tak oddzielać obu części pokoju (tak żeby osoby oglądające tv siedziały tyłem do stołu..
Opcja, którą biorę pod uwagę, to ustawienie narożnika w kształcie U naprzeciwko przejścia do kuchni. W rogu między drzwiami balkonowymi a kuchnią jakiś mały regał, a obok niego szafka na tv lub tv wiszący na ściance. W drugiej części (tej bez okien) ustawienie stołu, a wokół jakieś komody/ regały itp.
Druga opcja, to narożnik zwykły również naprzeciwko kuchni, ale krótszy bok obok drzwi balkonowych i powieszenie tv nad stołem na drugim końcu pokoju..
Inne opcje nie przychodzą mi do głowy. Pokój ma szerokość 335 a długość 635.
Będę mieszkać sama (w przyszłości z psem :D), ale chcę być przygotowana na gości (4-8 osób).
Każda rada mile widziana! :)

Projekty budowlane
30.10.2019 10:22
dom całoroczny z drewna

potrzebuje domku małego do prowadzenia własnego biura na placu magazynów, słyszałem dużo dobrego o domach całorocznych z drewna co o nich sądzicie? czy na prawdę są wytrzymałe i funkcjonalne http://efekt-lazienka.pl/mini-domy-caloroczne-drewniana-klasyka-na-kazda-kieszen/

Projekty budowlane
26.12.2016 11:01
Mała kuchnia - jak ją urządzić prośba o projekt pomysł

Dzień dobry,

Mam do urządzenia małą kuchnię - mała kuchnia duży problem do rozwiązania.

Nie mam pomysłu jak ją ładnie i praktycznie wypełnić sprzętami.

Chciałabym aby zmieściły się kuchnia z piekarnikiem, zmywarka, zlew z małym ociekaczem, lodówka no i oczywiście szafki.

Moje próby sensownego zagospodarowania tej powierzchni - nic nie dały.

Dziękuję