Wybór dachówek

Dachy
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
04.01.2018 10:34
Witam gdzie we  Wrocławiu mają duży wybór dachówek, lubię wybierać produkty z pośród większego asortymentu ? Byłam w kilku miejscach ale wybór kończy się na kilku sztukach. Cena nie odgrywa tutaj pierwszoplanowej sprawy. Z góry dzięki na informacje
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
25.04.2018 19:34
W odpowiedzi na post: Wybór dachówek

Z czasem dachówka traci swój kolor, staje się porowata i brzydka :/ Dlatego warto pokryć ją odpowiednią farbą do dachów. Polecam sprawdzić tutaj https://farbyspecjalistyczne.pl/kategoria-produktu/dachy/               

Może komuś się akurat przyda.

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
11.01.2018 12:55
W odpowiedzi na post: Wybór dachówek

Znalazłam super miejsce, Polskie centrum dachowe mają szeroki wybór dachówek, jest w czym wybierać. Fachowcy doradzają która dachówka  będzie dla nas najlepsza.

Inne dyskusje
Dachy
08.10.2018 22:12
Nowy dach
Hejka. Razem z mężem planujemy na wiosnę wymienić dach, ponieważ ten jest dosyć stary i już przecieka. Szukamy takiego, który będzie dobrej jakości, a także niedrogi. Znajdziemy we Wrocławiu godną uznania firmę? znalazłam https://polskiecentrumdachowe.pl/ podobno najlepsza firma. Pozdrawiam

Dachy
17.09.2018 15:17
Jaka farba do dachówki betonowej?

Mam do pomalowania ponad 40-letni dach z dachówki betonowej. Dachówka jest w dość dobrym stanie plus ma rustykalny kształt, który mi się podoba więc chcę ją zachować. Chcę kupić porządną farbą na lata, a nie jakąś marketową typu śnieżka czy tikurilla. Waham się pomiędzy farba na dach bekerfarb oraz Noxan. Czy ma ktoś porównanie oparte na malowaniu tymi farbami lub chociaż jedną z nich?

Dachy
30.11.2018 12:38
Panele słoneczne - jakie przewody solarne?

Cześć wszystkim! Potrzebuję porady w związku z planowanym wstawieniem paneli słonecznych... Chcieliśmy wszystko kupić i zamontować sami. W związku z tym chciałam zapytać jak właściwie wybrać przewody solarne? Jakie muszą mieć oznaczenia i normy?