wylewki anhydrytowe

Podłogi i sufity
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
13.02.2020 11:11

Gdyby ktoś z Was poszukiwał solidnej firmy - polecam sprawdzić https://www.wylewki-anhydrytowe.pl/  :)

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
d3ayzv9pdg_3.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
15.02.2020 12:46
W odpowiedzi na post: wylewki anhydrytowe
Tej firmy nie znałem. Dzięki za informację.
Inne dyskusje
Podłogi i sufity
25.11.2019 11:41
Emergo panele podlogowe
Wystrzegajcie się firmy EMERGO i jej paneli. W całym mieszkaniu skrzypią  jakby chodziło się po chuście. Dwa razy reklamowałem,  ale bezskutecznie. Do jednego z pokoi kupiłem inne panele i okazało się ze jest wszystko w porządku.  Nie kupujcie ich paneli, oni nawet nie są producentami. Ponoć są z Warszawy, magazyn w Poznaniu, a panele pewnie z Chin. Ja kupiłem panele dąb western  i co dziwne zostały one wycofane ze sprzedaży. 
Podłogi i sufity
01.05.2017 23:10
Kwaśny smród z wygłuszenia paneli
Witajcie,
mam problem z panelami, zdjąłem w jednym pokoju położone ok 10 lat temu i w trakcie zdejmowania rozszedł się bardzo silny kwaśny smród drapiący w gardło, trzeba było otwierać okna i zdjęte panele szybko wynieść z mieszkania.
Panele e motion niemieckiej firmy e egger, mają od spodu przyklejoną zielona matę wygłuszającą i to ta mata śmierdzi.
Panele były położone na wylewce betonowej odizolowane folią i dodatkową matą wygłuszającą FixPrix z pianki polistyrenowej.
Podłogę sam układałem i nie śmierdziało, nie była zalana.
Mam więcej takiej podłogi i dylemat, skąd ten smród, czy może być szkodliwy.
Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Załączam fotki podłogi

Podłogi i sufity
27.06.2019 15:42
Panele podłogowe w pokoju ze skośnymi ścianami /traper, romb/
Witam, chciałbym położyć laminowane panele podłogowe (z fugą V) w pokoju, który nie jest kwadratowy ani prostokątny. Pokój jest w kształcie połowy trapezu. Zadanie niby banalne ale jest mały problem. Jedyne źródło światła (duże drzwi balkonowe) znajduje się na jednej z równoległych ścian. Zgodnie ze sztuką panele powinny być położone prostopadle do źródła światła. Jednak jeśli chciałbym położyć zgodnie z tym panele na jednej ze ścian panele musiałyby być cięte w kształcie klina.... Czy tak założony panel ma szanse utrzymać się w zamku poprzedzającego panela? Czy może położyć panele równolegle do źródła światła (jedynego)...?