wymiana papy dachowej

Pokaż innym co zrobiłeś
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
28.11.2018 10:50
Dzień dobry. Wraz z mężem chcemy na wiosnę albo już w lecie wymienić naszą starą papę dachową, ze względu na to, że z czasem zaczęła już przeciekać na jakąś nowszą i trwalszą, która posłuży nam wiele wiele czasu. Polecicie nam coś? pozdrawiam i miłego dnia życzę

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Pokaż innym co zrobiłeś
07.01.2019 09:10
Szklany blat przy zlewie

Witam robię wraz z mężem remont kuchni.Zastanawiamy się nad szklanym blatem wokół zlewu.To dobry wybór?Jest to efektowne ale czy efektywne?Chodzi o takie materiały http://www.mirror.info.pl/oferta/panele-szklane/do-kuchni/ Szukam opinii ludzi którzy takowy blat posiadają.

Pokaż innym co zrobiłeś
02.07.2014 13:49
Czyszczenie białych rynien.
Witam ,
Mam pytanie , a może ktoś miał podobny problem i ma sprawdzone rozwiązanie .
Na domu mam założone białe rynny , (a jestem przed malowaniem elewacji) . Z upływem czasu trochę pozachodziły . Czy ktoś ma sprawdzony srodek do usunięcia brudu z tych rynien . Konkretnie chodzi mi o zewnętrzną stronę . Karcherem próbowałem , cifem niebieskim trochę schodzi , ale ręce potem kiepsko wyglądają . Więc może jest coś bardziej skutecznego .
Proszę o pomoc .
Pokaż innym co zrobiłeś
07.01.2019 19:52
analiza modalna
Witam szukam programu, który umożliwia tworzenie geometrii od podstaw. Ktoś mi może polecić coś dobrego? będę bardzo wdzięczny