Numer referencyjny: {{currentTaggedProduct.referenceNumber}}
Cena: {{currentTaggedProduct.price}} zł/{{currentTaggedProduct.priceUnit}}
Salon
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
17.03.2017 11:55

Wymiary salonu - Pomoc w urządzeniu

Witam w niedługim czasie zaczynam urządzać mój mały salonik . Obecnie pokój stoi pusty , panele w pokoju będą koloru jasno szarego .Okna w całym domu są brązowe a pod oknem kaloryfer biały ,gniazdka są juz zrobione ale mogę je przenieść lub zlikwidować . Nie mam pojęcia jak urządzić to z zoną ponieważ w pokoju są dwa skosy które jeszcze bardziej daje to do myślenia . Chcielibyśmy prawdopodobnie pomalować pokój na bezowy lub coś podobnego. Jesteśmy z zoną z tych osób co wolą styl nowoszesny , i tak tez chcielibyśmy to urządzić . Jako ze ma być to salonik i pokój w którym najczęściej ma sie spędzać czas , musi być coś do siedzenia ja jestem za czymś prostym małym tak zeby pomieściło się jak najwięcej osób plus moze jakieś pufy fotele o ile będzie miejsce ,a zona znów za jakimś narożnikiem . Oczywiście jakiś mały stoliczek do tego . No i jak to w salonie trzeba gdzieś umieścić TV plus jakieś meble i moze jakąs mini wieze do słuchania muzyki. Żonie podobają się tez z białej jakby cegły ściany i moze taki dodatek gdzieś zrobić . a znowu mi podobają sie takie bio lub elektryczne kominki . I chciałbym go moze ułożyć na tych cegłach . Ostatnią sprawą jest temperatura w tym pokoju w lecie dochodzi do 32 stopni jako ze pokój znajduje się na poddaszu i słońce potrafi dogrzać tak ze nie da się tam wysiedzieć . Dlatego chciałbym założyć lampę z wentylatorem lub klimatyzator przenośny lub normalny naścienny .Bardzo proszę o pomoc co , gdzie i jak ułożyć ? Wszelkie sugestie są bardzo dla nas ważne dlatego z góry dziękuje za wszystkie porady .
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
LeroyMerlin_logo_cmyk.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
Administrator Opiekun tematu Projektanci Leroy Merlin Opiekun tematu Pokój dziecięcy 23.03.2017 15:34
W odpowiedzi na post: Wymiary salonu - Pomoc w urządzeniu
Drodzy Forumowicze! Doradzicie AnCyMoNkowi? :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
21.03.2017 09:45

A tu wersja z naroznikiem która  lepsza jak myślicie?

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
18.03.2017 12:45

Dostałem pierwszy projekt co o nim myślicie? Ja osobiście mam parę uwag ale chciałem najpierw wysłuchać was . Pozdrawiam 

Salon
salon w bloku z wielkiej płyty
Salon
moje marzenie
Salon
Pokój dzienny