Wyposażenie do gastronomii

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
17.07.2019 08:51
Czy w LM znajdę wyposażenie z przeznaczeniem do gastronomii? Mam tutaj na myśli przede wszystkim te wszystkie stoliki, sztućce, zastawy itd.
Opcjonalnie takie elementy jak kuwety do lodów,  noże itd. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.08.2019 07:21
W odpowiedzi na post: Wyposażenie do gastronomii

Hmm pojedyncze rzeczy na pewno znajdziesz, ale nie wiem czy w przypadku restauracji czy lokalu gastronomicznego ma sens takie rozdrabnianie się. Najlepiej większość urządzeń i potrzebnych produktów kupić w jednym sklepie. Jest to o wiele wygodniejsze, niż jeżdżenie po kilku.  Mamy swój sprawdzony sklep https://galeriagastro.pl/akcesoria-barmanskie-c-4_6.html w którym robimy zakupy od lat. Teraz chcemy wprowadzić pokazy barmańskie raz w tygodniu. 

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.07.2019 13:13
W odpowiedzi na post: Wyposażenie do gastronomii
Nie wiem czy znajdziesz tam całość, ale z pewnością część wyposażenia z pewnością znajdziesz. Trudno wyrokować ile,bo nie ma tutaj listy życzeń.
W tego typu sytuacjach, zanim dokonany zostanie zakup, proponuję sprawdzić jeszcze specyfikację, charakterystykę - najlepiej jeszcze przed zakupem.
Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić: https://www.gastropuls.pl/hendi.html
Inne dyskusje
Urządzanie
16.10.2018 10:13
Tapeta czy kamień dekoracyjny do salonu?
Dzień dobry, proszę o pomoc z podjęciu decyzji. Robię remont w mieszkaniu i mam dylemat, czy w salonie położyć na główną ścianę kamień dekoracyjny, czy może jakieś tapety imitujące cegły lub drewno? Byłam już w sklepie Leroy i szczególnie wpadły mi w oko dwa modele, ale nie mogę się zdecydować, czy ostatecznie położyć tapetę czy kamień dekoracyjny...;/ Za tapetą przemawia fakt, że łatwo je wymienić na coś innego gdy już się znudzą, z drugiej strony kamień dekoracyjny ma swój urok, robi fajną atmosferę w domu dzięki efektowi "3D" i jest obecnie bardziej na topie. Pomóżcie mi proszę dokonać wyboru i zagłosujcie proszę powyżej, co powinnam wybrać: 
Z góry pięknie dziękuję za zagłosowanie :)
Urządzanie
13.08.2019 23:07
reklamacja - 14 dni
Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego zwroty są przyjmowane bez zaglądania do opakowania, a gdy się przyjdzie z uszkodzonym zlewem to znudzona pani w Leroy Merlin Targówek uruchamia procedurę reklamacji! Ale zanim to zrobi, nawet nie omiecie Klienta wzrokiem, jakby chciała sprawić, że zniknie. A gdy już ten Klient, po 10 minutach stania w kolejce składającej się z dwóch osób, w dodatku, będących razem,  nie daj Boże zapyta się ją o przyjęcie reklamacji, to odpala, że reklamacja, 14 dni? I być może zwrot gotówki, pod warunkiem, że reklamacja zostanie przyjęta i łaskawie ktoś zadzwoni, że została uznana i żeby przyjechać i odebrać gotówkę! A co jeśli ten zlew jest potrzebny na już? 
Jak to jest, że bierze się zlew za prawie 500 zł z półki, przewozi się go jak jajko, ustawia w bezpiecznym miejscu, a gdy przychodzi do montażu mebli (na całe szczęście nie z Leroy Merlin) okazuje się, że zlew jest złamany? Ile trzeba tłuc, żeby złamać zlew? Być może padłam ofiarą bezwzględnego przyjmowania zwrotów, których nikt nie ogląda, później odstawia na półkę, a następnie sprzedaje jako pełnowartościowy towar? Na pytanie, dlaczego przyjmują zwroty nie zaglądając do opakowania, a z reklamacją uczciwie zgłoszoną robią problem, pani zasugerowała, że może powinniśmy go zwrócić, a nie reklamować. To są standardy Leroy Merlin, serio? Mam nadzieję, że wyjdziecie Państwo z tej sytuacji z twarzą i uznacie tę reklamację. Nie chciałabym tracić szacunku do Waszej sieci, naprawdę!
Urządzanie
05.05.2019 11:26
Cały dom i mieszkanie w jednym stylu?
Czy urządzacie swoje mieszkania, domy w jednym stylu, czy też aranżujecie
poszczególne pomieszczenia czy poziomy mieszając style? Ja mieszkam w domku.
Cała góra jest urządzona nowocześnie, minimalistycznie, proste formy,
pastelowe kolory.Natomiast dół mam raczej stylowy , ale tez bez zbędnych moim
zdaniem "fircikluszków" typu "Roccoco-baroco" .Witryna z ciemnego orzecha,
takiż długi bufet i jeden krótki, stól oraz krzesła z jednokolorową waniliową
tapicerką, wypoczynek też jednokolorowy waniliowy. Wolę we wnętrzu raczej
mniej niż więcej.Na dole w holu mam solidne debowe schody i dębowe drzwi do
wszystkich pomieszczeń i to właśnie te elementy (tak mi sie zdaje, może nie
mam racji) narzuciły mi taki a nie inny kierunek w urządzaniu parteru.Kuchnia
jest pomieszczeniem zamkniętym na salon (chociaz ostatnio chodza mi po głowie
pomysły na wyburzenie chociaz części ściany łączącej ja z salonem), ale
otwartym na hol (nie ma drzwi).Mam w niej drewniane szafki malowane na biało,
bukowe blaty, bukowy stół i krzesła, ale mam już dość tej kuchni i jesteśmy