Wyposażenie mieszkania i jego dekoracja

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
12.06.2018 15:33

Witam serdecznie wszystkich czytelników. Z racji tego że aktualnie jestem na etapie remontu swojego domu, postanowiłem założyć temat o dekoracjach i wyposażeniu mieszkania. Co najbardziej lubicie mieć w domach? Jakie style, meble i tym podobne uwielbiacie? Nie mogę się zdecydować czy lepiej iść w minimalizm czy może w styl stricte skandynawski. Podobają mi się też naklejki na meble które zmieniają ich kolor, w każdej chwili mogę zmienić moje białe meble na coś w stylu drewna bo takowe już zakupiłem. To wszystko sprawia że sam nie wiem co zrobić, doradźcie coś. :D 

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.08.2018 19:31
W odpowiedzi na post: Wyposażenie mieszkania i jego dekoracja
|Ja lubię meble "ponadczasowe" a nie takie, które sa modne tylko sezon i do tego wszyscy je mają. Lubię miec cos innego niz wszyscy akurat, nawet jeśli znalezienie takich perełek trwa dłużej, to moim zdaniem warto
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
05.08.2018 17:29

Ja jakiś czas temu przeprowadzałem się z rodziną do domu i muszę przyznać, że większość wyposażenia zamówiliśmy po prostu przez internet - wygodnie, tanio i wybór zdecydowanie duży większy, niż w salonach meblowych. Może kojarzycie sklep https://www.meblujesz.pl tam mają duży wybór mebli, oświetlenia, dodatków, różnego rodzaju akcesoriów, zajrzyjcie do nich.

a-8.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
17.07.2018 12:02
Mój ulubiony temat dlatego jeszcze raz się udzielę! :) Przeglądając ofertę mojej ulubionej Magii Północy natrafiłam na coś takiego: https://www.magiapolnocy.pl/oryginalne-dekoracje-wnetrz Myślę, że niejednemu zafascynowanemu wnętrzami wariatowi (tak, jak my wszyscy tutaj :)) takie dekoracje jak najbardziej przypadną do gustu :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
16.07.2018 08:25
hej,
ja polecić mogę bardzo ładne i solidnie wykonane klosze do lamp, tutaj znajdziecie przeróżne modele kloszy w doskonałych cenach  -  https://www.sklep.kaja.com.pl/klosze-do-lamp-c-61_75.html

Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
13.07.2018 13:38
 W kwestii mebli pod wymiar to fajnie mi się sprawdziła firma ze strony https://www.amakmeble.pl/  Sympatyczny kontakt, wszystko na bieżąco tłumaczą, dobrze zdjęli miare u nas w domu potem podczas produkcji nie było jakiś niedoróbek czy błędów. Ładna czytelna wizualizacja 3d, wiadomo było mniej więcej jak dom będzie wyglądał już po umeblowaniu.

Inne dyskusje
Urządzanie
11.10.2007 14:56
wykonawca ze szczecina
Witam wszystkich,
Cieszę się, że LEROY MERLIN powstał w końcu w Szczecinie. To dobrze mieć pod ręką większy wybór.
Na forum wiele się pisze o tych złych i dobrych fachowcach. Ja ma to szczęście, że trafiłem na dobrego.
I to całkiem przypadkiem. Facet jest dokładny i doradza jakby to był jego własny dom. Sam podpowiedział mi rozwiązanie, które okazało się strzałem w dziesiątkę. U mnie chodziło o wykończeniówkę. Jeżeli ktoś chce kontakt, proszę dać znać. Pozdr.
Urządzanie
25.08.2008 01:55
Przeciekanie okien plastikowych
Witam
Kupilam mieszkanie po dzisiejszych opadach (deszcz prosto w okna) zauważyłam, że moje okna plastikowe przeciekają - woda na parapecie - co najdziwniejsze nie na całej szerokości tylko po stronie gdzie są klamki, w ościeżnicy woda nie stoi, a uszcelka na dole jest mokra. W jedym oknie zauwazyłam że metalowa część znajdujaca się na dole ościeżnicy jest niexle zardzewiała
Bardzo proszę o odpowiedź,
Urządzanie
23.08.2011 09:46
tynk dekoracyjny

Witam. Widziałam w tym sklepie tynk dekoracyjny, który mi się bardzo podoba. Nie umiem znaleźć osoby, która zrobiłaby taki u mnie w pokoju, piszę tu na forum czy jest ktoś zainteresowany?
Szukam kogoś na już. Jestem z Katowic