Wyposażenie mieszkania i jego dekoracja

{{data.userName}} Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
Posty Zdjęcia Dzienniki Ulubione
| 12.06.2018 15:33

Witam serdecznie wszystkich czytelników. Z racji tego że aktualnie jestem na etapie remontu swojego domu, postanowiłem założyć temat o dekoracjach i wyposażeniu mieszkania. Co najbardziej lubicie mieć w domach? Jakie style, meble i tym podobne uwielbiacie? Nie mogę się zdecydować czy lepiej iść w minimalizm czy może w styl stricte skandynawski. Podobają mi się też naklejki na meble które zmieniają ich kolor, w każdej chwili mogę zmienić moje białe meble na coś w stylu drewna bo takowe już zakupiłem. To wszystko sprawia że sam nie wiem co zrobić, doradźcie coś. :D 

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Najlepsza odpowiedź

tu_grazynka.jpg
{{data.numberOfPosts}} {{data.numberOfPictures}} {{data.numberOfJournals}} {{data.numberOfFavourites}}
tu_grazynka | 13.06.2018 14:06

W odpowiedzi na post: Wyposażenie mieszkania i jego dekoracja

Witaj Balor. Ze swojej strony jeśli miałabym coś podpowiedzieć w kwestii dekoracji, to pamiętaj o oknach :) Większość znajomych z którymi miałam okazję poruszać temat urządzania wnętrz, zapomina o tym, że fajne zagospodarowanie okien czy to firankami czy pięknymi kwiatami nadaje wnętrzu zupełnie inny wygląd - jakoś je wypełnia. Poznałam to z autopsji, kiedy urządzaliśmy z mężem swoje gniazdko. Mieliśmy problem nawet w kuchni :) okazało się, że takie rolety rzymskie na oknach załatwiły sprawę. Wystarczyło tak niewiele, szczególnie że zakupiliśmy je pod Warszawą (chyba w sulejówku) i było o wiele taniej niż w Warszawie. Oczywiście w twoim przypadku może to być coś innego, może inne rolety a może w ogóle coś bardziej oryginalnego - to już każdy musi patrzeć według siebie, ale już abstrahując od tego, zwróć uwagę na okna. Miłego dnia :)

Pafnucy | 14.06.2018 22:44

Ja jestem zwolennikiem minimalizmu w każdej postaci :D To chyba najbliższe stylowi skandynawskiemu :D Jeśli chodzi o inspiracje do urządzania mieszkania, miałem pociechę z inspiracji Ikei (szczególnie jeśli chodzi o dobór dodatków, bo nie ukrywam, że to nie moja bajka). Zerknij tu

można sobie upatrzeć coś do swojego gniazdka

ekspert5 | 14.06.2018 10:25

czescdokladnie firanki w oknach ikwiatki 
ilooli | 12.06.2018 22:45

xxxxxxx
Kludran | 12.06.2018 15:38

Pierwszy raz słyszę o takich naklejkach, to fabryka mebli takie dodatkowo daje czy można osobno kupić ? Po za tym styl skandynawski nie za wiele różni się od minimalizmu, połącz to ze sobą. I tak oto masz problem z głowy, będzie trochę tego i trochę tego. Chociaż ja to bym w ogóle nie zauważył między nimi różnicy. U siebie mam taki klasycyzm lat 90, czyli nic ciekawego, następne mieszkanie dopiero urządzę jak będę miał ochotę ;)

Inne dyskusje
Urządzanie

11.10.2007 14:56
wykonawca ze szczecina
Witam wszystkich,
Cieszę się, że LEROY MERLIN powstał w końcu w Szczecinie. To dobrze mieć pod ręką większy wybór.
Na forum wiele się pisze o tych złych i dobrych fachowcach. Ja ma to szczęście, że trafiłem na dobrego.
I to całkiem przypadkiem. Facet jest dokładny i doradza jakby to był jego własny dom. Sam podpowiedział mi rozwiązanie, które okazało się strzałem w dziesiątkę. U mnie chodziło o wykończeniówkę. Jeżeli ktoś chce kontakt, proszę dać znać. Pozdr.
Urządzanie

25.08.2008 01:55
Przeciekanie okien plastikowych
Witam
Kupilam mieszkanie po dzisiejszych opadach (deszcz prosto w okna) zauważyłam, że moje okna plastikowe przeciekają - woda na parapecie - co najdziwniejsze nie na całej szerokości tylko po stronie gdzie są klamki, w ościeżnicy woda nie stoi, a uszcelka na dole jest mokra. W jedym oknie zauwazyłam że metalowa część znajdujaca się na dole ościeżnicy jest niexle zardzewiała
Bardzo proszę o odpowiedź,
Urządzanie

23.08.2011 09:46
tynk dekoracyjny

Witam. Widziałam w tym sklepie tynk dekoracyjny, który mi się bardzo podoba. Nie umiem znaleźć osoby, która zrobiłaby taki u mnie w pokoju, piszę tu na forum czy jest ktoś zainteresowany?
Szukam kogoś na już. Jestem z Katowic