Zapraszamy projektantów do współpracy - Produkcja mebli na wymiar

Fachowcy i eksperci
40361826_1145602638920989_9035083939068248064_n.jpg
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
11.02.2019 12:23

Produkcja i montaż wysokiej jakości mebli na wymiar (kuchnie, szafy, garderoby, meble łazienkowe i inne)

https://www.facebook.com/meblovenawymiar

biuro.meblove@gmail.com

Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Inne dyskusje
Fachowcy i eksperci
10.08.2019 17:48
Bojler elektryczny Klasl STIEBEL ELTRON PSH 80 CLASSIC
Witam

Chcę kupić ten bojler 
https://www.leroymerlin.pl/hydraulika/ogrzewacze-wody/pojemnosciowe-elektryczne/elektryczny-ogrzewacz-wody-psh-80-classic-p-1800-w-stiebel-eltron,p438061,l995.html

Niestety u mnie w mieście w Koninie gdzie mieszkam nie ma go na stanie najbliżej jest w Leroy merlin w Kaliszu, w związku z tym mam pytanie jak mam zamówić ten bojler u mnie w sklepie stacjonarnym w Koninie żeby mi go ściągnęli do Konina do sklepu czy zamówić internetowo w Kaliszu z dostawą do mnie do domu lub i sklepu leroy w Koninie 
I jak to wygląda od strony dostawy i płatności 
Proszę o pomoc i informacje 
Z góry dziękuję 
Pozdrawiam serdecznie 
Fachowcy i eksperci
12.07.2019 20:53
wielki niesmak
W dniu dzisiejszym na dziale ogrodniczym przy zakupie towaru o nazwie Ziel - Bruk pustak betonowy ogrodzeniowy o wadze 650 kg i ilości sztuk 26 zwróciłem się z prośbą do obsługi o pomoc w zorganizowaniu palety oraz paleciaka i spotkałem się z odmowa. Wozki w które jest wyposażony sklep są w stanie nie nadającym się do transportu takiej wagi . Po konwersacji starszy pan na tym dziale prawie nie skoczył do mnie z rekami z bardzo oburzona mina i podniesionym głosem tak jakbym był intruzem i po co ja tam wogole jestem. Pomogła mi pani z obsługi tego rejonu w odnalezieniu całych nie uszkodzonych elemetow betonowych. Nadmienię ,ze w innych tego typu sklepach sieciowych towar o takiej wadze i gabarycie jest wywożony prosto z magazynu na zewnątrz sklepu. . Jestem strasznie zniesmaczony zachowaniem tego starszego pracownika przydało by się skierować do odpowiedniego lekarza. Dla pani z tego działu chciałbym bardzo podziękować za zainteresowanie sie problemem no i oczywiście pomoc. Mam nadzieje , ze trafi ten mail do osoby która wyciągnie z tego wnioski i konsekwencje. Pozdrawiam zniesmaczony klient .  
Fachowcy i eksperci
13.06.2019 09:24
How the Internet Helps Students in Their Studies
The web is the main thing for the future. Be that it may, "every coin has two appearances". Likewise web in addition to awesome. However, it relies on the individual to employment. On the other side of the web, in a positive manner, it upgrades the learning. On the off chance, it hurts the web in a negative manner, it hurts understudies just as a general public too. Before a certain learning program, he and she are having an alternative problem, guardians, and companions as they were. However, at this point, we are having an endowment of God "Web". (...) Writing Help - (...)-Corp . complete task or task it needs to be managed in real time. In a homeroom, an instructor which is the reason for a particular point. In any case, in internet mentoring, we are satisfied who is satisfied with their other subject. That is the reason why ours is an educator or instructor.