Żelazko ze stacją parową czy warto

Urządzanie
Administrator
{{data.place}} dołączył(a) {{data.onForumSince}}
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
{{data.numberOfFavourites}}
ulubione
25.06.2019 14:34
Ponieważ ostatnimi czasy prasowanie doprowadza mnie do szału, postanowiłam sobie ułatwić życie i zakupić takie właśnie urządzenie. W necie nie znalazłam jakiejś interesującej dyskusji na ten temat. A modeli jest od groma.
Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy ktoś może polecić konkretny model? 
Numer referencyjny: {{product.referenceNumber}}
Cena: {{product.price}} zł/{{product.priceUnit}}
Anuluj
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
29.06.2019 07:39
W odpowiedzi na post: Żelazko ze stacją parową czy warto
Nie jest rozwiązanie zastępujace prasowanie, ale ułatwiające :)
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.06.2019 10:29
3867-140x140.jpg
Administrator
{{data.numberOfPosts}}
zdjęcia
ulubione
26.06.2019 08:24

Dostalam takie żelazko w prezencie ślubnym, z czego byłam na początklu trochę zła bo wolałam pieniądze ale obecnie jestem babci bardzo ale to bardzo wdzięczna. Bo nie sądziłam ze jest to takie ułatwienie oraz że prasowanie może byc szybkie i przyjemne. Mam sprzęt od firmy Clatronic.

Różni się ono tym od tradycyjnego żelazka, ze wypuszcza parę z większym ciśnieniem. Takie parametry pomagają parze całkowicie przeniknąć przez tkaninę, przez co prasowanie jest szybciutkie i bardziej delikatne dla tkaniny, tkaniny się nie niszczą. Poza tym żelazko ma również dodatkowy wyrzut pary, co pozwala wygładzić nawet najbardziej uciążliwe zagniecenia o wiele szybciej bez kombinowania z wodą. . Wyprasujesz ciuchy 2 razy szybciej. 

Inne dyskusje
Urządzanie
18 godzin temu
Wyposażenie do gastronomii
Czy w LM znajdę wyposażenie z przeznaczeniem do gastronomii? Mam tutaj na myśli przede wszystkim te wszystkie stoliki, sztućce, zastawy itd.
Opcjonalnie takie elementy jak kuwety do lodów,  noże itd. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?
Urządzanie
14.07.2019 11:48
Wytrzymały hoker z przeznaczeniem do baru
Witam, potrzebuję namiarów na jakiś wytrzymały fotel barowy/hoker, najlepiej taki z obciążeniem do 150kg - a może jeszcze nawet większe. Chodzi o to, aby miały pewną tolerancję z tym związaną. Jakieś propozycje?
Urządzanie
15.07.2019 09:45
Dzwonek do drzwi

czy może ktos polecić sprawdzony Dzwonek do drzwi

oprócz leroy'a trafiłam też na ciekawą ofertę sklepu https://e-domus.com.pl/160-dzwonek-do-drzwi